SISENE PESUVÕLUMAALE: KINGIIDEED SINU ELU KÕIGE ERILISEMALE NAISELE

Ho-ho-ho! BonBoni ulakad päkapikud on tagasi tööpostil ning see saab tähendada vaid üht - on aeg avada aasta kõige pidulikum hooaeg täis luksust, glamuuri ning unustamatuid kogemusi. See on aeg märgata ja tähistada Sinu elu kõige erilisemat naist - olgu selleks Sinu partner, ema, õde või hoopis Sina ise - sest BonBon Lingerie pesu kinkides võrdub alati kinkimiserõõm saamiserõõmuga.

 

Kuid kes meist ei teaks, kui keeruline ülesanne võib olla põneva jõulukingi valimine! Erinevaid mudeleid, suurusi ning disaine on lõputult ning isegi ka kõige kogenumal ostlejal võib valikut tehes silme ees kirjuks minna. Läbimõeldud pesukingitus on Sinu võimalus täita Temakese argipäev killukese luksuse ning ekstravagantsusega, sest kui paljud meist tegelikkuses pööravad tähelepanu sellele, et materjalid, mis meie kehaga vahetus kontaktis on oleksid nahasõbralikud ning samal ajal suudaksid meid laadida vajaliku naiseliku enesekindluse ja sensuaalsusega. Seega luksuspesu kinkides ei kingi Sa talle mitte ainult hetkelist vaimustust vaid kingid hea enesetunde, mis jääb kestma  aastateks.

 

Must pesukomplekt Bite Me BonBon Lingerie

Ivi kannab ülimalt seksikat Bite Me pesukomplekti.

 

 

Et pühad oleksid täis vähem stressi ja rohkem stressi maandamist, on BonBoni ulakad päkapikud kokku pannud 2022. aasta kõige eksklusiivsemad kingiideed. Kui meie kingijuhend sattus ekslikult hoopis Sinu, armas kingisoovija, kätte, siis ära jäta kasutamata võimalust see oma kallimale edastada ning anda sellega ühes ka vihje oma pühade soovinimekirja kohta.

 

Tee kingitus iseendale ning kingi kallimale seksikas pesu

 

Sensuaalne pesu on eduka seksuaalelu maailma kõige paremini hoitud saladus. Seega kingi kallimale killuke julgust ja anna hoogu tema eneseavastamise teekonnale, millest võidate te mõlemad. Oleme kokku pannud lihtsa kinginõu, kuhu oleme kokku koondanud nii meie naiste poolt enim armastatud kui ka universaalsete suurustega pesumudelid. 

Ulakad päkapikud soovitavad provokatiivsemale naisele kinki valides piiluda esmalt meie ainulaadsesse buduaardikollektisooni, kus Sind ootavad ees peenest Euroopa pitsist valminud vallatu paeltemänguga rinnahoidjad, püksikud, bodid ning erootika altar sukad ja sukahoidjad.

 

Tumesinine push-up-rinnahoidja, stringid, sukahoidja Coco Heart BonBon Lingerie

Piia kannab elegantset Coco Heart push-up-rinnahoidjat ning stringe. Keha ehib jumalannalik Coco Heart sukahoidja.

 

 

Kingitus, millega on lihtsalt võimatu mööda panna on meie üks-suurus-sobib-kõigile avatud stringide värvikirev kollektsioon. Vali sinna juurde sama kollektsiooni rinnahoidja või tee midagi enneolematut ja sobita stringid hoopis sädelevate nibukleepsudega Bijoux Indiscretsilt. Kingi talle pesu, mida saate nautida üheskoos teineteisele kustumatuid naudinguid pakkudes ning jaga temaga oma kõige elavamaid fantaasiad ja avaldad sellega talle armastust korraga kõiges viies võimalikus armastusekeeles.

 

Sinine avatud rinnahoidja ja stringid Pamela BonBon Lingerie

Piia kannab ülimalt erutavat Pamela avatud rinnahoidjat ning stringe

 

 

Mida rohkem, seda uhkem! Vii tema kingitus järgmisele tasemele ning hellita oma kõige erilisemat lisaks siidise hommikumantli või nahka-paitava öösärgiga, sest täisväärtuslik uni on luksus, mida hindab ning igatseb iga naine. Kui, aga Sinus leidub julgus minna veelgi kaugemale ning täita tema kõige jumalikumad salasoovid, oleme kokku pannud lühikese, kuid efektiivse juhendi selle kohta, kuidas valida naisele pesu. 

Purpurpunane öökleit Kitty Hawk BonBon Lingerie

Piia seljas on küllusliku pitsiga Kitty Hawk öösärk.

 

PUUST JA PUNASEKS JUHISED: KUIDAS VALIDA NAISELE PESU?

Eesti disainerpesubränd BonBon Lingerie on naiste ilust ja enesekindlusest inspireerituna valmistanud käsitööpesu juba aastast 2004. Saladuskatte all võime kinnitada, et naisele pesu ostmine ei pea üldse olema nii keeruline kui Sa arvad! Vajad vaid vastust kolmele lihtsale küsimusele. 

1. MILLIST SUURUST TA KANNAB?

Parim viis naise pesu suuruse välja selgitamiseks on heita pilk pesusahtlisse ja leida tema lemmik-komplekti tootesildid. Tavaliselt tähistatakse rinnahoidja suurust kahe numbri ning ühe tähega, näiteks 75B. Kui oled leidnud rinnahoidja suuruse, toimi samamoodi aluspükstega.

2. MILLINE LÕIGE TALLE MEELDIB?

Kas talle meeldib kanda push-up-, tugikaarega pits- või hoopis kolmnurkrinnahoidjat? Kui oled selle välja selgitanud, uuri kas ta eelistab püksikuid, tangasid või stringe. Naised eelistavad enamasti kanda aluspükse lõikega, mis on neil jalas kõige mugavamad ning sobivad nende kehatüübiga. 

3. MIS ON TEMA LEMMIKVÄRV?

Piilu tema pesusahtlisse. Kas leiad sealt heledat, tumedat või erksat värvi aluspesu? Milles tunneb ta ennast kõige enesekindlamalt?

 

Jäta meelde eelnevalt kogutud teave ning suundu meie pesubutiikidesse Ülemiste, Viru või Nautica keskusesse, kus Sind ootavad meie oskuslikud klienditeenindajad. Olgu Sinu fantaasia või soov kui pöörane tahes, meie tagame Sulle alati personaalse teeninduse ja, et Sulle kõige erilisemale naisele saaks välja valitud just temale kõige sobivam pesu. Või, siis… hoopis näita talle, kui hästi Sa teda tunned ja vali talle ise pesu välja meie e-poest, sest tagastused on Sulle meie juures igavesti TASUTA

 

Kingitus, mis kindlasti sobib - BonBon Lingerie kinkekaart


Ei ole päris kindel, mida kallim eelistaks või otsid viimase minuti kingitust? Ära muretse, meiega ei pea Sa olema mõtete lugeja! Kingi BonBon Lingerie kinkekaart, sest see on unistuste kingitus, mis kindlasti sobib! 

 

Ära jäta kallima unistuste täitmist juhuse hoolde ning lase tal endale ise oma unistuste pesu välja valida. Kas Sinu väljavalitu eelistab ostelda mugavalt kodust lahkumata või paneb tema silmad särama personaalne ostukogemus? Vastavalt sellele on Sul võimalus valida e-poe ning esinduspoodide kinkekaardi vahel.

 

Kasutades e-poe kinkekaarti saab Sinu armsam avastada BonBoni luksuslikku pesuvõlumaad, kus teda ootab ees alati parim valik meie seksikat käsitööpesu. Kinkekaardid on saadaval väärtuses 25-200€ ning ühte kinkekaarti on võimalik lunastada mitmes osas. Kinkekaardi ostmisel edastame Sulle e-kirjaga unikaalse kinkekaardi koodi, mida on võimalik ostukorvis aktiveerida ja kauni disainiga välja printida. Sinu ülesandeks jääb vaid edastada väljavalitule soetatud kinkekaart ja meie hoolitseme selle eest, et kui õige aeg on käes luksuslik kingitus Sinu partnerile maailma suurima avamisrõõmu pakuks.

 

Füüsilised kinkekaardid on saadaval BonBon Lingerie esinduskauplustes. Kinkekaardid on saadaval väärtuses 10€, 25€, 50€ ja 100€ ning pakendatud kaunisse BonBoni ümbrikusse. Kinkides armsamale meie esinduspoe kinkekaardi kingid sellega ühes ka intiimse ostukogemuse, mida ei unusta te kumbki ealeski! Tulge veetke koos erutav õhtu meie Ülemiste, Viru või Nautica keskuse esinduspoes, sest tema teab, mis talle sobib ja Sina tead, mida tema seljas näha tahaksid. PS! Siseneda omal vastutusel - tegemist on äärmiselt seksika eelmänguga õhtusteks tegevusteks, mis 100% toimib!

 

Tumesinine tugikaartega rinnahoidja Coco Heart BonBon Lingerie

Ivi seljas on imeilus Coco Heart tugikaartega rinnahoidja.

 

 

Ole oma valikus kindel! Valikut tehes palume arvestada, et virtuaalset kinkekaarti on võimalik kasutada vaid bonbonlingerie.com e-poes ning füüsilisi kinkekaarte meie kõigis kolmes Tallinna butiigis. E-poe kinkekaarti hiljem esinduspoodide kinkekaardi vastu vahetada ei ole võimalik ega vastupidi.

 

Anna oma kingitusele viimane lihv

 

Selleks, et Sinu väljavalitud jõulukingid veelgi jalustrabavamad oleksid, lisame kõigile vähemalt 150€ väärtuses pesuostudele kaasa 

  • Limiteeritud disainiga ning vallatu jõulusooviga hõbedase jõulukaardi. Lisaks saad soovi korral lasta meie ulakatele päkapikkudele edastada oma kallimale isiklikud salajased soovid…
  • Pakime Sinu kingituse TASUTA luksuslikku BonBon Lingerie signatuur-kinkekarpi, mida kaunistab pealt külluslik roosa lips. 

 

Purpurpunane push-up-rinnahoidja ja tangad Kitty Hawk BonBon Lingerie

Ivi kannab naiselikku Kitty Hawk push-up-rinnahoidjat ning erootiliselt purpurpunaseid Kitty Hawk tangasid. 

 

 

Jõulu erikampaania kestab kuni 24.12 BonBon Lingerie pesubutiikides Ülemiste, Nautica ning Viru keskuses ja e-poes. Tasuta kinkekarbi saamiseks esinduspoodides maini pakkumist kassas.

 

 

Ulakaid jõule ja kirglikke kogemusi!

Sinu BonBon Lingerie

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication