Kuidas aitab õige pesu valik kaasa Sinu enesearmastusele?

Aluspesu on olnud asendamatu riietuse osa sajandeid. Alusrõivaste esimesed vormid ilmnesid juba Vana-Egiptuses, kuid alles Rooma ajastul hakati neid kasutama sarnaselt sellega, kuidas me neid tänapäeval kasutame. Erinevalt kaasaegsetest rinnahoidjatest kandsid naised ajaloos tihedaid ribasid, mis ei asunud rinna kohal vaid selle all. 1500. aastatest 1900. aastatesse jõudes muutus naiste pesu rangete struktuuridega rõivaste komplektiks, mille eesmärk oli kujundada ja muuta keha vastavaks ajastu ilu- ja sotsiaalsetele standarditele, näiteks korsett.

 

Tänaseni nähakse pesu kui võimalust rahuldada teiste inimeste ootusi ja sobituda sotsiaalsete normidega. Ühiskonnas ei ole paljude naiste seast kadunud pesu ostmisega seotud kummaline arusaam, et kauni pesu kandmise ainus eesmärk on sellega oma kallimale meelehead valmistada. Pesu on aga midagi nii palju enamat. Kaunite alusrõivaste kandmine, olgu see siis väljavalitu jaoks või mitte, võib olla ka viis, kuidas näidata armastust iseenda vastu.

 

Siin on kolm võimalust, kuidas aitab õige pesu Sinul iga päev enesearmastust praktiseerida:

 

Õige pesu tõstab enesekindlust

See, mida me kanname mõjutab oluliselt meie enesetunnet. Seega võib ilusa ja kvaliteetse aluspesu kandmine aidata tõsta Sinu enesekindlust ja enesehinnangut, ka siis kui keegi teine seda peale Sinu ei näe. Seda psühholoogilist kontseptsiooni nimetatakse „riietatud tunnetuseks“, mis selgitab, et riietusega seotud omadused ja tunded ei mõjuta mitte ainult seda, kuidas teised Sind tajuvad, vaid ka seda, kuidas Sa iseennast tajud ja erinevas riietuses käitud. Näiteks kui seostad kindla pesuga enesekindlust, tugevust ja atraktiivsust, kanduvad alateadlikult need omadused Sulle üle ning Sa muudad oma hoiaku vastavaks. Sellist mentaliteeti oma riietusega praktiseerides näed kiiresti positiivset mõju oma emotsionaalsele seisundile, näidates samal ajal välja ülimat sensuaalsust, seksuaalset vabanemist ja naiselikku väge. Kollektsioonid, mis ei vea kunagi alt enesekindluse laadimisega on meie särtsakad Birdie ning Pamela. Erk värvikamma ja säravad lillemotiviid aitavad Sul vallutada kõik ettetulevad seiklused sealjuures tundes end alati värske, vaba ja enesekindlusest pakatavana.

 

Värviline Avatud rinnahoidja Birdie BonBon Lingerie Laura Defiew

Laura seljas on sensuaalselt särtsakas Birdie avatud rinnahoidja.

 

Sobiv pesu aitab parandada minapilti

Pesu võib anda Sulle jõudu ka parandada oma minapilti, sest kui tunned end oma riietuses hästi võimaldab see anda Sulle sisemise kinnituse, selle asemel, et seda teistelt otsida. British Vogue'i 2021. aasta numbris toetas Billie Eilish kehapositiivsust, lastes lahti oma ebakindlusest ja andes naistele võimaluse oma keha armastada olenemata sellest, kas nad otsustavad oma ihu näidata või mitte. Intervjuus tuletab Eilish kõigile meelde, et nad peaksid kandma ja tegema asju, mis panevad end hästi tundma ja hea välja nägema, olenemata sellest, mida teised inimesed ütlevad või kas teised seda näevad. Seega, kui inimesed hindavad Sind pesu ostmise ja kandmise pärast, pea meeles, et teed seda enda pärast ja, et Sa ei vaja teiste inimeste kinnitust, et kanda seda, mis paneb Sind oma keha ja minapildi osas hästi tundma. Kui otsid igapäevast mugavust ja soovid rõhutada oma naturaalset ilu, on 2022. aasta klientide armastatuim kollektsioon Angelina ning populaarseim uustulnuk Coco Heart Sulle ideaalsed valikud. Kollektsioonide klassikalised lõiked tõstavad parimal viisil esile Su unikaalsed kurvid olles alguseks Sinu enesearmastuse teekonnale.

 

BonBon Lingerie Coco Heart Tugikaartega rinnahoidja ja Püksikud Laura Defiewi seljas

Laura seljas on luksuslikult sensuaalsed Coco Heart tugikaartega rinnahoidja ja püksikud.

 

Pesu kui eneseväljenduse vorm

Kuna meie rõivad on seotud kultuuriliste ja ühiskondlike normidega, võime tunda, et kindlad rõivatüübid piiravad meid. Näiteks ei ole sotsiaalselt aktsepteeritud kanda teatud juhtudel pitsist ja läbipaistvast kangast valmistatud rõivaid. Pesukomplektide puhul ei pea aga normidele vastama, sest need võivad olla mõeldud ainult Sinu silmadele. See vabadus võimaldab Sinul ennast ja oma identiteeti väljendada, hoolimata religiooniga seotud riietusnormidest või igapäevase tööriietuse kandmisest. See tähendab, et isegi kui Sinu ülerõivad on tavalised, võib Sinu aluspesu selle all olla midagi tõeliselt põnevat. Oma hiljutises postituses teemal „22/23 uus hooaeg” tutvustasime uusimaid pesukollektsioone, mis kutsusid kandjat üles avastama oma sisemist metsikut kauboitüdrukut ja inspireeruma 2000. aastate peadpööritavatest rütmidest. Näiteks sügis/talv hooaja ekstravagantsed kollektsioonid Bite Me ja Kitty Hawk laevad Sind enneolematu julguse ja enesekindlusega, millega näitad välismaailmale, et elad ja armastad end oma reeglite järgi. Seega, kui Sinus elab julgus erineda ja särada tähelepanu keskpunktis, siis need unustamatult mõjuvad kollektsioonid on Sinu salajane relv neid tundeid väljendamaks.

 

BonBon Lingerie Kitty Hawk pesukollektsioon Kätlin Halliku seljas

 Kätlini seljas on tuliselt seksikad Kitty Hawki push-up rinnahoidja ja tangad.

 

Kas oled valmis teada saama, kuidas sobiv pesu saab suurendada Sinu armastust enda ja oma keha vastu? BonBon Lingerie talvine allahindlus on alanud ja ootab Sind uudistama kuni 70% allahindlusega luksuspesu. See on suurepärane võimalus kanda iseloomuga kõrgkvaliteetset luksuspesu ilma eelarvet lõhki ajamata. Tutvu allahinnatud valikuga ja liitu kümnete tuhandete naistega nende revolutsioonilisel teekonnal enesearmastuse ja -austuseni.
 
Tekst: Allyson Mali Coles
Kirjutatud eksklusiivselt BonBon Lingerie jaoks

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication