KINGISPIKKER: KUIDAS OSTA NAISELE PESU KINGITUSEKS?

Punane tugikaartega rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikud Frozen Blooms Red BonBon Lingerie

Naisele kingituse tegemine on imelihtne! Selleks vajad vaid põhjalikke teadmisi naistepesu trendidest ja süvenemist teaduslikesse uuringutesse, mis annavad aimu, mille järgi naised pesu valivad ja millisest võrgutuskomplektist nad tegelikult unistavad. Seejärel pead välja sõeluma usaldusväärsed allikad ning veenduma, et uuringu tulemused ei muutu, kui need tuua põhjamaisesse kliimasse. Lihtne eks?!

 

Õnneks on Eesti disainerpesubränd BonBon Lingerie juba 2004. aastast töötanud Eesti naiste ilust ja enesekindlusest inspireerituna ja teab kõige paremini, milline naistepesu meie kaunitare võlub ja millist pesu nad kingituseks soovivad. Siiani vaid BonBoni käes olnud salajane info on valmis eksklusiivseks avalikustamiseks siin ja praegu.

 

Neile, kes pole kindlad, kas naine üldse vajab uut pesu, kinnitame, et kaunist pesu pole ühelgi naisel kunagi liiga palju. Pesu on üks intiimsemaid kingitusi, millega oma naist võluda. Preemiaks mehele on nauditav vaatepilt ja plusspunktid naiselt pühendumist nõudva kingi valimise eest.

 

Jõuluaeg – luksuslik ja maagiline

Punane öösärk Frozen Blooms Red BonBon Lingerie

Turvaline valik pere ees kinke avades on Frozen Blooms Red öösärk

 

Jõulud on kõige perekesksem püha, mistõttu peab pesu kinkides kindlasti silmas pidama, millal kingitused avatakse. Kutsuvate detailidega avatud rinnahoidjad ja püksikud võivad pulma-aastapäevaks perfektselt sobida, kuid vanavanematele nende otstarbe ja kasutuse selgitamine ei pruugi jõulumeeleoluga päris hästi lõimuda. Kui jõulumees kingitused otse magamistuppa toob, on piiriks vaid kinkija enda fantaasia. Perekeskse jõulupeo kingikotti on sobilikum kaunis hommikumantel - näiteks punane Frozen Blooms kimono, kuldne Foxy Ladies Pamela kimono või siidine Foxy Ladies Brigitte kimono. Lisaks on turvalised valikud öösärgid - näiteks punane Frozen Blooms Red öösärk, pehmest viskoosist Hannahi öösärk ning siidine Cece öösärk.

Must balkonett rinnahoidja ja tangad Night Lily BonBon Lingerie

Luksuslik Night Lily Balkonett rinnahoidja ning tangad pakuvad ainulaadset naudingut

 

Jõulude kui maagilise aja märksõnaks on “luksus”. Materjalidest võiks eelistada sametit ja siidi. Kui sellesse kokteili lisada veel grammike müstikat, leiamegi end Talvevõlumaalt. Värvidest on populaarsed nii õrnad pastelsed toonid kui ka kuninglik sinine. BonBon Lingerie valikust leiab kingituse nii emale, õele, naisele kui ka vanaemale. Killuke luksust halli argipäeva kulub ära igale naisele.

 

Kollektsioonide soovitused: Red Flame, Frozen Blooms Red, Foxy Ladies Brigitte, Pamela, Night Lily, Black Orchid

Must kolmnurk-rinnahoidja, stringid ja sukahoidja Black Orchid BonBon Lingerie

Black Orchid Kolmnurk rinnahoidja, stringid ja sukahoidja on vastupandamatult seksikad

 

Millist suurust ta kannab?

Parim viis naise pesu suuruse välja selgitamiseks on leida toote silt pesu seest. Tavaliselt tähistatakse rinnahoidja suurust kahe numbri ning ühe tähega, näiteks 75B. Kui oled leidnud rinnahoidja suuruse, toimi samamoodi aluspükstega. Aluspükste suurused on tähistatud järgmiselt: „XS“ – eriti väike, „S“ – väike, „M“ – keskmine, „L“ – ümar, „XL“ mõnusalt ümar.

Punane tugikaartega rinnahoidja, sukahoidja, stringid Red Flame BonBon Lingerie

Ajatu klassika - Red Flame tugikaartega rinnahoidja, sukahoidja ning stringid võrgutavad iga detailiga

 

Milline lõige talle meeldib?

Kas talle meeldib kanda push-up, võruga pits- või hoopis kolmnurkse kujuga rinnahoidjat? Kui oled selle välja selgitanud, uuri kas ta eelistab püksikuid, tangasid, stringe või kõrgeid püksikuid. Naised eelistavad enamasti kanda aluspükse lõikega, mis on neil jalas kõige mugavamad ning sobivad nende kehatüübiga. 

Tuhkjaslilla tugikaartega rinnahoidja, kõrge pihaga püksikud Pamela BonBon Lingerie

Pamela tugikaartega rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikud lisavad killukese romantikat igasse päeva

 

Mis on tema lemmikvärv?

Piilu tema aluspesu sahtlisse. Kas leiad sealt heledat, tumedat või erksat värvi aluspesu? 

Sinine madal tugikaartega rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikud Pamela BonBon Lingerie

Kuninglik sinine Pamela madal tugikaartega rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikud pakuvad eritavat silmailu

 

Kui siiski veebist ise naisele pesu ostmine hirmutav tundub, kutsu naine endaga pesupoodi. Aeg, mille koos veedate, on juba omaette kingitus ja investeering õnnelikku suhtesse!

 

Kinkides kallile naisele pesu, kingid Sa midagi enamat kui pelgalt tarbeeseme. Olgu su valikuks midagi eelnevast nimekirjast või pesupoe kinkekaart, BonBon Lingeriega kingid Sa paketi, mis koosneb enesekindlusest, seksikusest, naiselikust võlujõust, laitmatust kvaliteedist, unikaalsest disainist ja luksuslikest materjalidest. Kinkides pesu, kingid emotsioone!

 

PAKI PESU KAUNISSE KINKEKARPI: Lisa oma lemmiktooted ostukorvi ning maksma minnes vajuta nupule PAKI KINKEKARPI. Kingitusele saad lisada ka tasuta kaardi koos endapoolse pühendusega. Kinkekarp maksab esinduspoodides ja e-poes 8€.

 

Kui Sul tekib küsimusi, siis kindlasti helista või kirjuta meile, aitame Sind suurima heameelega! BonBon Lingerie perekond on siin, et aidata Sul leida täiuslik kingitus oma imelisele kallimale.

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication