BONBON LINGERIE ALUSTAB KOOSTÖÖD EESTI VÄHILIIDUGA

Kodumaine pesubränd BonBon Lingerie osaleb oktoobri jooksul heategevuskampaanias "Terve Eestiga vähi vastu", mille käigus annetatakse 2% igalt sügiskollektsiooni toote ostult Eesti Vähiliidule vähiennetuse ja haiguse varajase avastamisega seotud tegevusteks. 

 

“Meil on rõõm teatada, et sõlmisime Vähiliiduga koostööleppe vähiennetuse toetamiseks,” sõnas BonBon Lingerie tegevjuht Marge Muug. “Meie jaoks on see koostöö märgilise tähendusega, kuna seisame ka BonBon brändiga igapäevaselt naiste heaolu ja enesetunde tõstmise eest. Eesti Vähiliitu toetades saame anda selleks oma panuse.”

 

“Rinnavähk ei põhjusta varajases staadiumis vaevusi ega valu, seega on tähtis, et naised ka ilma kaebuste või sümptomiteta uuringul käiksid,” ütles vähiliidu juht Maie Egipt. “Uuringuga on rinnavähile viitavaid muutusi võimalik avastada isegi kuni 5 aastat enne kaebuste tekkimist. Selles staadiumis on rinnavähk ravitav.".

 

Iseseisev ja tugev naine seisab igapäevaselt oma tervise eest 

Marge sõnul on BonBon Lingerie kollektsioonid saanud inspiratsiooni iseseisvatest ja tugevatest naistest. “Selline naine seisab igapäevaselt oma tervise eest ja sinna juurde võiks kuuluda ka regulaarne sõeluuringutel osalemine.” 

 

Eestis tehakse rinnavähi sõeluuringut naistele vanuses 50-69 a., mille eesmärk on avastada rinnavähk võimalikult varases staadiumis ning vähendada sel moel haigusesse suremust ja tõsta haigete elukvaliteeti. Vähiregistri andmetel haigestub igal aastal Eestis rinnavähki  keskmiselt 700 naist.

 

BonBon Lingerie on 15. aastase ajalooga kodumaine disainerpesu bränd, mis pakub oma tooteid nii Eestis kui välismaal. Tallinnas käsitööna valminud pesu märksõnadeks on kõrgeim tootmiskvaliteet, parimad materjalid ning julge disain. 

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication