NIGHT LILY - PESU, MIS VÕITIS TIPPMODELL ADELINE VAHER-VAHTERI SÜDAME

Heidame pilgu selle hooaja säravaima - glamuurse Night Lily kollektsiooni telgitagustele. Sõna saab imekaunis hooaja imagonägu, tippmodell Adeline Vaher-Vahter, tänu kellele sai visioon silmipimestavast pesust tõelisuseks. BonBon Lingeries on meie oluliseim missioon naiste enesearmastuse kasvatamine, mistõttu seame rambivalgusesse meid inspireerinud naised, et nad saaksid oma lugudega insipireerida ka Sind. Eestis ning ka laiemas maailmas tuntud Adeline jagab meiega oma lugu enesekindluse saavutamisest ning selle enda kasuks tööle panemisest.

 

Kuidas panna enesekindlus enda kasuks tööle

Adeline on modellindusega tegelenud pool oma elu, tehes temast ühe tuntuima ning hinnatuima modelli Eesti moemaastikul. Esimest korda tutvusime temaga 2012. aastal “Eesti tippmodell” esimese hooaja saates, millest saigi alguse Adeline professionaalne karjäär. Brändid, fotograafid ning ettevõtted pöörduvad ikka ja jälle tema juurde tagasi, sest teda ümbritsev haruldane positiivne aura ning töötahe teevad temaga koos töötamise inspireerivaks ja nauditavaks. Kuidas aga jõudis Adeline enesearmastamiseni ning kuidas leidis ta läbi selle töö, mida nüüd üle kõige armastab?

 

Adeline sõnul inspireeris teda modellinduse kui karjääri peale mõtlema soov avastada maailma enda ümber. Seda peabki ta modellinduse võluks - valitud karjäär on talle avanud võimaluse tutvuda ja töötada uute ning põnevate inimestega. Tööasjus reisimine on tal aidanud täita ühte noorusaja olulisemat eesmärki - elada erinevates välisriikides ning õppida lähemalt tundma erinevaid kultuure.

 

“Armastan modellindust, sest see töö on siiamaani minu jaoks kui hobi. Tänu sellele, et ma võtan seda kui hobi, ei ole mul pärast 15 aastat ikka sellest küllalt saanud,” jagab Adeline. Iga uus pildistamine, filmimine või etendus on naise jaoks kui uue tundmatu maailma avastamine, kus on võimalus panna ennast proovile uues rollis. “Mul on võimalus kehastuda vastavalt disaineri loomingule ja ideedele kelleks tahes.”

 

Hoolimata sellest, et Adeline leiab igas tööotsas alati midagi põnevat enda jaoks, nendib ta, et modellindusel on ka oma varjukülg. Üheks olulisemaks proovikiviks peab ta esitlustel liiga väikeste jalanõude kandmist. “Mu jalanumber on 41 ning tihti pean 38 või 39 suuruses jalanõusid kandma. Hiljuti käisingi pildistamas ning olin sunnitud kandma kaks numbrit väiksemaid jalanõusid. Mu jalad valutasid terve õhtu. Olen üritanud selle vastu võidelda, kuid edutult.” Kui jätta kõrvale see üks takistus, ei leia ta modellinduse juures enda jaoks väga keerulisi asju. “Tuleb ette raskeid olukordi, aga need on kõik alati ületatavad.”

 

Adeline sõnul on enesekindlus modellinduses nagu ka igas teises eluvaldkonnas edu valem. Teda inspireerivad selleks teised tugevad, enesekindlad ja väga iseseisvad naised tema ümber. “Minu jaoks tähendab enesekindlus iseenda armastamist. Näen seda iga päev teiste naiste pealt, et mida rohkem sa iseennast armastad ja austad, seda enesekindlam sa oled. Täna võin juba öelda seda ka iseenda pealt.” Ta teab omast kogemusest, et mida rohkem naine iseendaga sina peal on, seda säravam ta on.

 

Naistele, kes alles otsivad enda elukutsumust, soovitab Adeline leida ala, millest ei saa neil kunagi küllalt.

 

“Võta midagi mida sa armastad ja muuda see oma igapäevatööks. Sellepärast ma naudingi modellindust - tean, et see ei muutu minu jaoks kunagi tüütavaks ega rutiinseks.”

Must tugikaartega rinnahoidja, sukahoidja, sukad ja tangad Night Lily BonBon Lingerie

Adelinel on seljas Night Lily Tugikaarteta Rinnahoidja, Sukahoidja, Sukad ja Tangad

 

Tippmodell peab pesu valimisel oluliseimaks mugavust

Modellitöö eeldab palju ühest kohast teise reisimist ning üldiselt peab päeva jooksul mitu korda riideid vahetama. Sellepärast on Adeline põhipesu enamasti ihutooni ning väga mugav. Ta peab mugavust väga oluliseks ning on seetõttu otsustanud alati pigem lihtsama ja tagasihoidlikuma lõikega pesu kasuks.

 

Adeline hindab pesu puhul ka kanga kvaliteeti ning seda, et pesu oleks kodumaal toodetud.

 

“BonBon Lingerie pesu kandes tunnen ennast luksuslikuna. Seda kandes on mul tunne nagu oleks eriline sündmus või tähtpäev ka siis, kui on kõigest tavaline argipäev. Et ilusat pesu kanda ei pea ootama erilist sündmust. BonBoni pesu on seljas nii mugav, mis tõestab, et iga päev võib sul olla seljas väga uhke pesu.”

 

Olles aegumatute värvitoonide jumaldaja, võitsid uuest kollektsioonist Adeline südame musta värvi Black Orchid ning Night Lily kollektsioonid. Atraktiivseima lõikega pesuks peab ta Pamela stringe

 

Vastuseks küsimusele, kas talle meeldib kingituseks pesu saada, naeris Adeline, et maailmas ei ole ilmselt ühtegi naist, kellele ei meeldiks kingituseks pesu saada. Meie BonBon Lingeries arvame täpselt samamoodi! “Kui kinkijaks on kallim, on minu ideaalne kingitus midagi sellist, milles ma tema arvates väga ilus välja näeksin,” jagab Adeline oma arusaama täiuslikust kingitusest. Iseenda peal jumaldab ta ennekõike pesu, mis on musta või punast värvi.

 

Pesu, mis toetab Sinu sisemist sära väljastpoolt

Fotosessioonil kannab Adeline sügis-talv 20/21 hooaja kollektsioone, nende seas ka pilkupüüdvat Night Lily. Efektne kuldne toon loob musta taustal ideaalse kontrasti, rõhutades kollektsiooni jõulisust veelgi.

 

Night Lily kollektsioon on ood müstilisele ööle. Kollektsiooni keskmes on lummava öö ilust inspireeritud must kangas, millele lisab maagilise noodi eksklusiivne lilleline pits. Nagu ilma pimeduseta ei jõuaks meieni taevatähtede haruldane ilu, toob pesu tume värvus esile seda kaunistavad hõbedased aksessuaarid. Hiilgavad detailid ja kanga pehme puudutus pakuvad mugavust kõige säravamas võtmes. 

 

Sa ei ole loodud massi sulanduma. Dramaatilised mustad kangad laevad Sind silmnähtava enesekindlusega, et võiksid särada oma täies hiilguses. Night Lily, see on sensuaalne öö, kus Sinu seksapiil puhkeb õide ja enesekindlus vallutab uusi kõrgusi.

 

Night Lily kollektsioon

Süsimust Night Lily on sügis-talv hooaja lipulaev, mis koosneb üheteistkümnest unikaalsest ning äärmiselt seksikast tootest. Valikust võid leida nelja erineva tegumoega rinnahoidja ning kolme erinevat tüüpi püksikuid. Klassikaline must tagab kollektsiooni aegumatu stiili ning helkivad detailid lisavad BonBonile omase niši. 

Must tugikaartega rinnahoidja, sukahoidja, sukad j atangad Night Lily BonBon Lingerie

Adelinel on seljas Night Lily Tugikaarteta Rinnahoidja, Sukahoidja, Sukad ja Tangad

 

Tugikaarteta pehme rinnahoidja aegumatu disain ning silmapaistvad kummipaelad kombineerituna õrna pitsiga on näide meisterlikust flirdist. Asenda oma igapäevane rinnahoidja selle seksika võruvaba rinnahoidjaga, mis on spetsiaalselt disainitud ülima mugavuse tagamiseks. Võruvaba rinnahoidja toetab rindu korvi sisse peidetud plastikluu abil tagades täiusliku büsti. Sobib eriti hästi naisele, kelle kehatüübiks on pirn või kes soovib rõhutada oma loomulikkust. 

 

Sobita rinnahoidja alla naiselikud napid pitstangad. Tangade ainulaadne v-kujuline lõige ning eraldiseisev seksikas kummipael on intiimne kombinatsioon, mis tutvustab uut moodi naudingut. Napid pitstangad rõhutavad tagumisi kehakumerusi erutavaimast küljest, pakkudes vastupandamatut vaatemängu. Et muuta pesukomplekt veelgi köitvamaks täienda oma valikut koos ülinaiseliku reguleeritava vöökohaga sukahoidjaga. Kombineeri sukahoidja sama kollektsiooni sukkadega, et anda oma välimusele viimane hullutav lihv.

 

Elegantne madala rinnajoonega ja läbimõeldud delikaatsete kaunistustega balkonett-rinnahoidja sobitub ideaalselt ka kõige sügavama dekoltee alla. Ajatu värvikombinatsioon ja külluslik muster garanteerivad ka kõige nõudlikuma naise rahulolu. Ideaalne valik naisele, kelle kehatüübiks on ristkülik või õun. 

 

Soovitame balkonett-rinnahoidja juurde sama kollektsiooni püksikuid. Püksikud on täiuslik valik hästiistuvat lõiget armastavale naisele, kes ei ütle “ei” ka väikestele vallatlustele.  Püksikud võluvad lillelise pitsist tagaosa ja pilkupüüdva kummidetailiga ees, et võiksid end tunda naiselikult enesekindlalt igal ajahetkel.

Must tugikaartega rinnahoidja, kõrge pihaga püksikud Night Lily BonBon Lingerie

Adelinel on seljas Night Lily Tugikaartega Rinnahoidja ja Kõrge Pihaga Püksikud


Tugikaartega rinnahoidjast õhkab kõrgmoele omast viimistlust vapustades kvaliteetse elastse pitsi ning suursuguste detailidega. Õhuline rinnahoidja võtab rindade loomuliku kuju tagades täiusliku toetuse nii väiksele kui ka suurele büstile. Tugikaartega rinnahoidja on atraktiivne valik naisele, kelle kehatüübiks on tagurpidi kolmnurk, õun, pirn või kurvikas liivakell. 

 

Kanna tugikaartega rinnahoidjat koos kõrge pihaga püksikutega. Püksikute romantiliste pitsdetailidega osaliselt läbipaistmatu tagaosa muudab Su vormid naiselikult voolujooneliseks, et saaksid end tunda 100% enesekindlalt. Läbipaistmatu kõrge esiosa ja kanga must värv tekitavad visuaalselt salendava efekti. 

Must kolmnurk-rinnahoidja, sukahoidja, sukad, tangad Night Lily BonBon Lingerie

Adelinel on seljas Night Lily Kolmnurk Rinnahoidja, Sukahoidja, Sukad ja Tangad

 

Kolmnurk-rinnahoidja on särtsakas valik, mille unikaalne disain ja kanga valik eristab pesu teistest silmnähtavalt. Armastatud toode vallutab südameid unikaalse lillelisest pitsist ribaga. Eest avatav kinnitus on erutav ja julge lahendus, mis pakub lisaks mugavusele ka kaaslasele alati midagi erakordset. Sobib eriti hästi naisele, kelle kehatüübiks on ristkülik.

 

Ööriietest tutvustab Night Lily kollektsioon imepehmet ja nahasõbralikust viskoosist öösärki ning seksikat hommikumantlit.

 

Reguleeritavate õlapaeltega mustast viskoosist elegantne öökleit toob öödesse müstikat ja salapära. Öösärgi seljaosal paiknev seksikas pits takistab üheaegselt õlapaelu õlgadelt libisemast ning pakub ohtralt silmailu. Sügaval v-kaelusel on võime võrgutada igaüht suunates tähelepanu keha köitvamatele osadele - kaelale ja dekolteele.

 

Lühike ülipehmest kangast hommikumantel täiustab suurepäraselt kollektsiooni teisi tooteid, kuid mõjub rabavalt ka eraldiseisva riideesemena. Hingav materjal hoiab suvel jahedas ja talvel soojas, tehes sellest asendamatu kaaslase igaks aastaajaks. Hommikumantli varrukaid kaunistavad õrnad lillelised tikandid, mis mõjub sundimatult kerge ja elegantsena. 

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication