UUS AASTA, UUS SINA, UUS HOOLITSETUM INTIIMPIIRKOND

BonBon alustab uut aastat uue hooga jätkates luksusliku ja seksika disainerpesu loomist ning naiste enesekindluse tõstmist. Oleme võtnud südameasjaks naiselike teemade käsitlemise, pakkudes seeläbi innustust ja uusi põnevaid teadmisi enda parema Mina avastamiseks. 

 

Täna kirjutame piirkonnast, kuhu jääb naise teine süda ehk yoni. Kui naise enesekindlust mõjutab paljuski pesu, mida ta kannab, siis vähemtähtis pole seegi, mis on pesu all, eriti kui on tegu avarama pesukomplekti või lausa buduaariliini avatud püksikutega. 

 

Intiimpiirkonna hoolduse ABC

Intiimpiirkonna hoolduse teemasse aitab meil sukelduda meditsiinilise haridusega kosmetoloog ja iluteenindajate koolitaja Ester Leppik Anestra Ilustuudiost. Ta paneb naistele südamele hoolitseda oma naha eest igapäevaselt ka bikiinipiirkonnas ja annab järgmised soovitused:


  1. Käige regulaarselt sugaringis
  2. Koorige nahka ka bikiinipiirkonnas kord nädalas
  3. Niisutage nahka pärast intiimpiirkonna pesu aloe vera geeliga
  4. Pakkuge intiimpiirkonnale rahustavat maski (nt Alexandria Professional´i MudPuddle)
  5. Kandke intiimpesugeel nahale puhta käe, mitte pesukäsnaga
  6. Vältige intiimpiirkonnas lõhnastatud tooteid

  7. Sissekasvanud karvad laske eemaldada depilatsioonitehnikul

 

 

 

Karvaeemaldus – miks ja kellele? 

Arusaadavalt on hoolitsetud bikiinipiirkond silmale ilusam vaadata, eriti veel seksikat pesu kandes. Samuti muudab see teatud armurõõmude nautimise meeldivamaks, kuid kas karvade eemaldamine on ikka ohutu?

 

“Varem oldi arvamusel, et karvad intiimpiirkonnas aitavad ära hoida bakterite levikut ja karvade eemaldamine suurendab terviseriske. Tänapäeval ollakse siiski vastupidisel arvamusel, et pigem on bakteritele häbemekarvad väga soodsaks paljunemiskeskkonnaks. Oluline igaühe jaoks on ikkagi leida õige viis, kas ja kuidas karvu piirata või häbe karvadest päris puhtaks saada. Meie kliendid on sugaringis käimise põhjustena välja toonud just hügieeni seisukoha, puhta tunde pärast depilatsiooni ja muidugi napp, seksikas pesu näeb siledal nahal kaunis välja”, vastab Ester. 

 

Kosmetoloog jätkab: “Sugaring on väga vana depilatsiooni meetod, mis on tuntud Kleopatra aegadest. Suhkrupasta on 100% looduslik, koosnedes vaid suhkrust, veest ja sidrunimahlast. 2018. aastal oli sugaring maailma juhtivate ilu-ja terviseajakirjade andmetel kõige populaarsemate hoolduste TOP 3 hulgas”.

 

Milline soeng valida?

Esteri sõnul pole meedias moetrendina kajastatud kristallidest sädelevad ja värvitud häbemekarvad Eestis moes: “Naised tahavad saada bikiinipiirkonna täiesti puhtaks või soovitakse jätta nn “landing strip” ehk maandumisrada või kolmnurk”. “Selliselt hooldatud bikiinipiirond motiveerib kohe ka kaunist ja kvaliteetset BonBon’i pesu kandma”, on Anestra ilutehnikud veendunud.

 

Bikiinipiirkonna depilatsiooniks on palju erinevaid võimalusi:

  • Bikiiniääre sugaringis

     eemaldatakse karvad, mis kasvavad veidi reiele ja jäävad püksikute äärest nähtavale. Sellist depilatsioonivalikut täiustavad klassikalised ja kõrged püksikud, mida leidub Frozen Blooms’i, Eleanori, Infinity ja Ramona kollektsioonides.
  • Sügava bikiini 

    puhul depileeritakse juba veidike laiemalt, aga häbememokkadelt karvu ei eemaldata ja soovi korral tehakse ka tuharate vahelt puhtaks. Sellist depilatsioonivalikut täiustavad BonBon’i stringid ja tangad eesotsas Foxy Ladies kollektsiooniga.
  • Brasiilia bikiini 

    sugaringis eemaldatakse kõik karvad kogu bikiinipiirkonnast ja puhtaks tehakse ka tuharate vahelt. Sellist depilatsioonivalikut täiustab BonBon’i buduaariliin, mille tähtedeks on Vera ja Silver Mist avatud stringid. 

 

Sugaring

 

Anestra Ilustuudio soovitab oma klientidel päev enne sugaringi nahka koorida, et saavutada parim tulemus. “Puhake ennast välja, sest väsinuna või stressis olles on valutundlikkus suurem. Kui see ei õnnestu, siis pool tundi enne sugaringi tulekut võib võtta valuvaigistava tableti ja süüa šokolaadi”, õpetab depilatsioonitehnik. 

 

Brasiilia bikiini protseduuri käik Anestra Ilustuudios:

1. Enne protseduuri algust selgitame välja kliendi eelnevad depilatsioonikogemused ja praegused soovid (loome meeldiva ja turvalise õhkkonna, et klienti rahustada).


2. Palume kliendil võtta ära püksid ja heita voodile pikali, jalad palume kõverdada nii, et bikiiniala oleks kenasti avatud.


3. Puhastame ja puuderdame naha.


4. Tehnik võtab sobiva koguse suhkrupastat, millega hakkab väikeste osade kaupa eemaldama karvu.


5. Depilatsiooni tehes vestleme kliendiga, jälgime kliendi enesetunnet ja pakume vajadusel pausi.


6. Kui eestpoolt on karvad eemaldatud, palume kliendil keerata külili või kõhuli ja eemaldame karvad ka tuharate vahelt.


7. Puhastame naha, paneme rahustavat aloe vera geeli ja palume kliendil riietuda.


8. Anname kaasa nõuanded kuidas peale sugaringi kodus nahka hooldada ja millal uuesti meid külastada.

 

Mehed ja sugaring

Anestra Ilustuudiol on ka palju meeskliente, kes käivad regulaarselt sugaringis. Nii üllatav kui see ka pole, on kõige populaarsem meeste brasiilia, järgnevad selg ja kaenlaalused. Kuigi karvasust seostatakse tihtipeale mehelikkusega, leiavad Anestra ilutehnikud, et kui mees tunneb ennast mehelikuna, siis seda ta ongi. Üldjuhul hoolitsetud mehed on enesekindlad.

 

Hirmudest priiks!

Ester ütleb, et klientide suurimad hirmud on seotud protseduuri valulikkuse, alastusest tekkiva kohmetuse ja tehniku professionaalsusega. Anestra salongi kliendid on kinnitanud, et sugaring polnudki nii valus, kui nad ette kujutasid. Kuna suhkrupasta kinnitub vaid karva, mitte naha külge, on see kordades valutum kui vahatamine.  

 

Alastus tekitab piinlikkust ehk paar esimest korda, kuni tekib arusaamine, et depilatsioonitehnik teeb tööd nagu naistearstki. Ihu on vaid tööpind ning tehnik ei omasta sellele rohkem tähelepanu, kui töö tegemiseks vaja. 

 

Isiklik kogemus sugaringiga

BonBon’i töötaja kogemus sugaringiga: “Kui mul esmakordselt huvi intiimpiirkonna vahatamise vastu tekkis, proovisin ma tavalist vahatamist. See oli küll aastaid tagasi, aga see oli üks valusamaid asju, mida oma elus kogenud olen. Lubasin endale, et never again. Mu sõbrannad olid proovinud sugaringi, mis pidavat poole vähem valus olema. Siiski, 4-5 aastat ma oma otsusest ei taganenud. Uuesti hakkasin selle võimaluse peale mõtlema siis, kui tihemini reisima hakkasin. Nimelt olin muidu intiimpiirkonda vaid raseerinud, aga selleks, et mul ebameeldivaid sissekasvanud karvu ei tekiks, pidin end vähemalt 10 minutit kuumas vannis leotama ja reisides mul see võimalus puudus. Praeguseks olen sugaringile kindlaks jäänud, sest see on hetkel kõige turvalisem, pikaaegsem ja valutum intiimpiirkonna karvaeemaldusmeetod”.

 

Valik on sinu 

Intiimpiirkonna hooldus ei tähenda sugugi, et sealt tuleks eemaldada kõik karvad, see tähendab sellise valiku tegemist, mis konkreetselt Sulle positiivse enesetunde annab. Hea orientiiri annab Sinu lemmikpesu, mis siis rohkem või vähem seda ahvatluste oaasi paljastab.

 

Hoolitsetud välimus on nagu vundament, mis pakub terveks päevaks nähtamatut tuge. Koos kauni BonBon’i pesu ja hoolitsetud intiimpiirkonnaga muutud hetkega femme fatale’iks, kelle enesekindlusest pakatav olemine jätab ümbritsejad ahhetama.

 

Leia oma lemmikpesu meie e-poest või esinduspoodidest Ülemistes, Kristiines, Pärnu mnt. 21 või Nautica keskuses, mis on kõrvuti Anestra Ilustuudioga aadressil Lootsi 8. 

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication