Eesti oma kirgede torm: laulja Rahel Ollisaare mitu tahku

Fotod: Nikita Turok

Meik & soeng: Viktoria Arapina

Modellid: Rahel & Kseniia

Stiil: BonBon Lingerie

 

Tundmatu autor on öelnud: "Sõber on see, kes laulab Sulle Sinu südamelaulu siis, kui oled selle unustanud." Saabuva armastusepäeva eel on BonBon Lingerie kinni püüdnud ühe erilise laululinnu, kel nimeks Rahel Ollisaar. Lauljanna verivärskelt debüütalbumilt nimega “Nerve” leiab kogu selle hea mussi seast ka pööraselt tulise singli “Perfect Match”, mis räägib naistest, kes armastavad nii, et leegid taga. Täpselt nagu Rahel isegi. Vestleme kirgliku Raheliga elust enesest ja saame teada, millest räägib tema südamelaul.

 

SÕBRAD kirjeldavad Rahelit kui avatud, energilist ja suure südamega inimest, kellega on alati nalja nabani, aga saab vabalt ka tõsistel ning sügavatel teemadel rääkida. Rahel ise ütleb enda kohta lühidalt “kirgede torm”. Ta on üks äärmiselt emotsionaalne ja uudishimulik tegelane, kes tunneb sügavalt ja päriselt. “Ma võin vahelduva eduga olla nii introvertne luuletaja kui ka kõige elavam kloun toas. Aga kõige selle all peitub tõsiasi, et olen mina ise - aus ja ehe”. Empaatiline Rahel hoolib inimestest ja ümbritsevast ning ei kannata enesekesksust, mis teeb temast Sõbra suure algustähega.


Muidu pealtnäha nii õbluke Rahel on aga sisimas täis jõudu, mis vahel liigagi tuliselt pulbitseb. Nii juhtub, kui saavad kokku tema äärmused – kohati väga õrn, samal ajal pöörane ja kartmatu. Rahel meenutab, et teda ajas esmalt naerma, kui Pearu Paulus ütles tema kohta 2 Quick Starti hiljutisel juubelikontserdil “väga konkreetne inimene”, kuid hiljem tõdes, et mõnikord just nii ongi – “mul on kilp ja mõõk käes, kui on vaja tõe ja õigluse eest seista!”


Valentinipäeval meeldiks Rahelile ette võtta üks mõnus klassikaline datenight koos kaaslasega - näiteks kino ja maitsev õhtusöök. Parimad mälestused sõbrapäevast jäävad tal siiski lapsepõlve. Mustamäe Gümnaasiumi põhikoolis õppinud Raheli jaoks oli sõbrapäev üks aasta oodatumaid sündmusi, kuna igal aastal korraldas õpilasesindus vahvlimüügi. Vahetundidel pandi vahvlimasinad täistuuridel huugama ja koridorides küpsetati värskest taignast vahvleid. “Mina olin kindlasti üks põhikundesid, jooksin igal vahetunnil jälle sabasse ja ostsin sõpradelegi”. Muidugi tuli alati ka oma bestikatele kaarte ja ehteid meisterdada ning seda kõike meenutab Rahel sooja nostalgiatundega. “Äkki siis sel aastal küpsetangi vahvleid ja joonistan kaardikesi, et see tunne endas jälle esile kutsuda.”

 

“Mul on kilp ja mõõk käes, kui on vaja tõe ja õigluse eest seista!” 

Kseniia seljas on mesimagus Echo kolmnurk-rinnahoidja ja tangad

 

Raheli seljas on vallatu Glory avatud bodi

 

MUUSIKA ei ole teadagi Raheli elus sugugi vähem tähtsal kohal kui sõbrad. Tegelenud kergejõustiku ja tantsuga, samal ajal unistanud ka näitlejakarjäärist, tõusis armastus muusika ja laulmise vastu läbi kõigi katsumuste ikkagi esikohale. Seega võttis Rahel asja tõsisemalt kätte ning asus Georg Otsa nimelisse muusikakooli laulmist õppima. Suurim ajend ja inspiratsioon omal ajal oli kindlasti Michael Jackson. “Veetsin väiksena tunde ja tunde maal peegli ees tema laule kaasa lauldes ja selle musa saatel oma fantaasiamaailmas seigeldes.” Rahelile meeldivad tohutult julged artistid, kes on kartmatult enda nägu ja kirglikud kõiges, mida teevad.


Pikka aega meie palavalt armastatud ansamblile 2 Quick Start tausta laulnud ning oma unistuste soolokarjääriga algust teinud Rahelil on noore ea kohta ette näidata üle 10 aasta lavakogemust, mis on olnud ülimalt õpetlik. Kuigi võiks arvata, et 20-aastane on juba parajalt täiskasvanud, siis Rahel ise ütleb, et sel ajal ei saanud ta vist ikka kohe mitte midagi aru veel. Kergesti mõjutataval noorel on väga kerge ennast meelelahutusmaailma virvarris ära kaotada. Särtsakas lauljanna soovitab mitte üritada kõigile meeldida ja ruumis viibides keskenduda iseendale, mitte sellele, mida keegi teine mõtleb või tunneb. “Täiesti okei on olla vahel ka kõige “igavam” inimene ruumis, sest Sa oled kõige ehedam just siis, kui liigselt ei pinguta”. Nii on tema arvates palju atraktiivsem. “20-aastasele Rahelile soovitaksin suhtuda äärmiselt kriitiliselt sellesse, mida inimesed arvavad, ja ühtlasi soovitaksin ka seda terapeuti, kelle ise alles eelmisel aastal leidsin”. Vaimset tervist peab Rahel täna ülioluliseks osaks tervikust ning pole nõus selle arvelt allahindlusi tegema.


Rahel on hiljuti saanud valmis oma tutika debüütalbumiga “Nerve”. “Selle albumi impulsiks oli vist tõesti iseenda närvi ajamine”. Nimilugu “Nerve” räägib arvete klaarimisest kas siis enese või kellegi teisega. Lugu “Perfect Match” räägib petetud naisest, kes otsustab kätte maksta. Seda lugu kirjutades oli Rahel nagu Uma Thurman “Kill Billist” – naine, kes lahendab asju omal konkreetsel moel ja ilma pikema jututa. Naine, kes armastab nii, et leegid taga, aga maksab kätte ka sama kirglikult. Loo saab hästi kokku võtta tuntud tsitaadiga: “Hell hath no fury like a woman scorned”.


Selle albumi kirjutamisega tundis Rahel end justkui põnevusfilmi kartmatu ja pisut hullumeelse peategelasena, harutades lahti oma allasurutud emotsioone ja ihasid. Loominguline protsess on Raheli jaoks alati väga mänguline, elevust tekitav ja emotsionaalne. “Loo kirjutamist alustan kas üksi või kellegagi koos, aga protsess algab lihtsalt tühjusest, improvisatsioonist ja selle käigus hakkab lugu end ise ilmutama. “Jämmin” seni kuni tekib tunne, et tugev meloodia-idee loo ülesehitamiseks on käes ja siis algab instrumentide, saundide, sõnade, lisakihtide otsimine”. Heas ja loovas seltskonnas on see Raheli sõnul üks meeldivamaid sõite üldse.


Palju kõneainet pakkunud väitega “muusikatööstus on meeste domineeritud valdkond” Rahel eriti nõustuda ei taha: ”Hmm, no mehi on sellel alal palju küll, aga täna ma küll ei väidaks, et üks või teine sugu seda juhib. Üha enam on ikka vägevaid naisi ka muusikamaastikul. Ma tahan mõelda, et kõik võiksid töötada austavalt, tiimina. Nii nagu naistel on meestelt, on ka meestel naistelt nii mõndagi õppida. Patriarhaalsus on üldse so yesterday?!”

 

“Täiesti okei on olla vahel ka kõige “igavam” inimene ruumis, sest Sa oled kõige ehedam just siis, kui liigselt ei pinguta”.

 

 

 

Rahel helistab oma Valentinile tuliuues Echo kollektsioonis: rinnahoidja, tangad, sukad ja sukahoidja

 

ÕNN ja rahulolu on Raheli jaoks tugev vaimne ja füüsiline tervis, meelepärane töö ja mis seal salata – raha pangakontol. Rahelit saadab vanaema tarkusetera: “Õnn on see, kui tahad hommikul tööle minna ja õhtul töölt koju tulla!”  Rahel rõõmustab, kui suudab täita iseendale antud lubadusi ning saab pere ja sõprade seltsis laginal naerda – see on alati üks tõeliselt magus kirss tordil.


Õnne ja rahulolu suurendamiseks peaks Raheli arvates alustama korralikust unehügieenist ja regulaarsest trennist. “Suuremas plaanis tuleks lihtsalt oma keha päriselt kuulata. Kas mul on hea olla? Kui ei, siis mida tuleks muuta, et oleks hea? Ei ole vaja paaniliselt ringi joosta, vaid äkki tasub hoopis aeg korraks seisma panna ja vaadata, mis endas ja ümberringi toimub”. Side pere ja sõpradega – kogukonnatunne on Rahelile väga oluline osa õnnevalemist, mida tuleb kindlasti hoida! “To-do listist ülesande mahatõmbamine, koristamine ja enese mugavustsoonist väljatõukamine on ka üsna head rahuloluallikad”, lisab ta.


“On väga-väga tähtis olla iseendaga heas kontaktis, enda keskmes. Minu jaoks muutis mängu kindlasti see, kui ma teiste inimeste peadest “välja kolisin” ja enda heaolule keskenduma hakkasin. Igas hetkes. Kus iganes Sa viibid, ole ennekõike iseendaga, ja tee mida iganes vaja selleks, et Sul oleks hea olla!”


Rahel soovitab kriitilise pilguga üle vaadata ka uskumused, mis meil enda suhtes on. “Kust need pärinevad ja kas need vastavad üldse tõele? Tihti kanname kellegi teise öeldud sõnu oma alateadvuses ja need võivad mõjutada meie otsuseid ja valikuid. Ma ise olen pidanud ühel hetkel ikka korralikku puhastustööd tegema, et mitte enda kohta kuuldud valedele võimu anda. Ainult me ise teame enda kohta päris tõde ja mitte keegi teine ei tohiks meie väärtuse ligi pääseda. Tahaks inimesi hoiatada ka erinevate esoteerikategelaste, ravitsejate ja tervendajate suhtes. Me kõik otsime vastuseid, aga kõigi vastajate kavatsused ei ole head. Palun olgem kriitilised selle suhtes, mida inimesed räägivad ja väidavad. Otsigem vastuseid iseendast!”


Kui vaid saaks, doseeriks Rahel inimestesse suure süstlaga juurde empaatiat, heatahtlikkust ning julgust kurjusele vastu seista.  “Kaotagem selline nähtus nagu sõda. Ma ei saa aru, kuidas nii palju vägivalda ja võimuihalust maailmas eksisteerib”.  Rahel juhib tähelepanu ka arutule tarbimisele, mida võiks olla palju vähem. “Ma soovin, et inimesed ei peaks kunagi tundma nälga, hirmu ega üksildust. Rohkem hoolimist ja vähem enesekesksust. Ma ei oska sõdasid ega ka muid suuri hädasid peatada, aga proovin oma loomingu ja igapäevase tegevusega teenida jumalat, mitte saatanat. Nii on seda vist kõige lihtsam sõnastada”.


Rahel on seadnud endale ka rõõmutoovad eesmärgid aastaks 2024 – kirjutada palju uut ja head mussi ning lõpuks ometi teha ära autojuhiload!

 

“Õnn on see, kui tahad hommikul tööle minna ja õhtul töölt koju tulla”.

 Rahel luksuslikus Harmony kollektsioonis: push-up rinnahoidja, tangad ja sukahoidja

 

 

Kseniia oma unistuste BonBon Lingerie kingiga: Mara tugikaartega rinnahoidja, tangad, sukad ja sukahoidja

 

NAISELIKKUS on termin, mis maalib Raheli silme ette pildi naisest, kes on enesega rahul, ennast austav ja armastav. “Võluvaks teeb naise tema šarm ja intelligents, julgus olla tema ise”. Rahel tunneb ennast täna oma kehas hästi, kuid paraku pole see alati nii olnud - nagu ilmselt enamike naiste jaoks. “Kunagi olin ikka päris rahulolematu oma kehaga ja valisin isegi riideid nii, et need teatud kehaosasid varjaks. Mingi periood häbenesin oma lihaseid ja siis hiljem häbenesin oma kurve ning alati tundus, et noh, selline 5 kilo oleks vaja ikka maha võtta. Täna tunnen, et olen igatpidi heas vormis just tänu sellele, et tegin endaga päriselt rahu. Kõik loksub siis kuidagi iseenesest paika - isegi need kilod kaovad, kui neile kogu aeg nii palju tähelepanu ei anna”.


Rahel teab, et enesekindel ja ennast austav naine ei vaja teiste heakskiitu. “Kui Sa mingit moodi tunned või arvad, siis jää endale kindlaks ka siis, kui mitte keegi teine ruumis nii ei arva. Äkki on hoopis nii, et just Sina oled ainus inimene, kellel tegelikult õigus on? Ja üleüldse, kui Sa ise tead, kes Sa oled ja mida usud, siis ei olegi vaja mingit õigust või teiste kinnitust taga ajada”.


Üks mis kindel on Raheli jaoks see, et mitte kunagi ei tohi kaotada uudishimu maailma ja inimeste vastu. “Alati on midagi huvitavat veel õppida ja avastada. Ole julge! Siinkohal tuletan meelde, et julgus ei ole hirmu puudumine..”


Rääkides naiselikkusest, ei saa üle ega ümber ilust ja luksuslikust aluspesust. Raheli “perfect match” pesu on naiselik ja mänguline, aga kindlasti ka mugav. “Rinnahoidja peab toetama ja enesetunnet paremaks tegema, mitte enda olemasolust pidevalt teada andma”. Rahel tunnistab, et nii nagu ta armastab ilusat mängulist pesu, armastab ta aega veeta ka võimalusel hoopis ilma rinnahoidjata. Rahel jumaldab ilusaid klassikalisi stringe. “Natuke pitsi või mõni huvitav detail võiks olla, aga lõige ennekõike!” Mitte kunagi ei osta Rahel tugeva äärega pesu, mis võib soonida ja seetõttu ebamugavust tekitada.”See on tõeline horror”, ütleb ta.

 

“Rinnahoidja peab toetama ja enesetunnet paremaks tegema, mitte enda olemasolust pidevalt teada andma”.

 Rahel leidis oma “perfect matchi” - Chaos kolmnurk-rinnahoidja ja stringid

 

Rahel ja Kseniia uues kevadehõngulises Echo kollektsioonis

 

 

Raheli BonBon Lingerie kingispikker Valentinipäevaks

Rahel on välja valinud oma kõige lemmikumad BonBon Lingerie kollektsioonid, mida peab ägedaks valentinipäeva kingituse ideeks kas oma kallimale, sõbrannale või hoopiski iseendale. Raheli garantii!


Chaos kollektsiooni mugav ja lummav kolmnurk-rinnahoidja ja stringid on kindlalt Raheli “perfect match”. Kollektsioon on hetkel e-poes saadaval magusa -30% allahindlusega.


Glory kogu kollektsioon on ideaalne valik valentinipäeva romantikaks! Vali kingitus endale või kallimale juba täna ja saa -30% allahindlust.


Harmony lummavalt veetlev ja luksuslik kollektsioon tõstab esile Sinu naiselikkust. Harmony pesu on saadaval nüüd -30% allahindlusega.


Echo on värskelt müügile saabunud kollektsioon ning püüdis juba ka Raheli pilku. Merineitside salapärasest ilust ja eeterlikust võlust inspireeritud pesu pakub juba kerget kevadsuvist hõngu.


Miss Jolene kollektsioon kõneleb sisemisest tugevusest ja sensuaalsetest ihadest nagu ka Raheli debüütalbumi nimilugu “Nerve”. Smaragdroheline pitspesu on justkui mõeldud kaunitarile, kelle metsik alter ego ei ole maailma eest peitmiseks. Kollektsioon on nüüd saadaval lausa -40% allahindlusega.


Coco Heart kollektsioon on BonBoni klientide, sealhulgas Raheli suur lemmik. Kollektsioon sai oma nime Elton Johni ja Dua Lipa ikooniliste laulusõnade järgi, mis kõnelevad südame avamisest uuele armastusele. Pane valentinipäevaks kallima süda sulama! Kollektsioon nüüd saadaval kuni -50%.


Essentials kahes toonis kindad olid Raheli jaoks nagu armastus esimesest silmapilgust! Mänguline aksessuaar magamistuppa või mõne ägeda outfiti juurde. “Need on tõesti super äge toode”, õhkas Rahel vaimustusest.

 

Tee kindlaks oma kallima, sõbranna või ema pesu suurus, eelistatud lõige ja lemmikud toonid ning seejärel on õige kingituse väljavalimine juba imelihtne.
Nagu ikka, pakib BonBon Lingerie soovi korral uhke valentinipäeva kingituse kõige kallimale Sinu eest ära ilusasse kinkekarpi, jättes Sinu ülesandeks ainult kõige magusama - kingi üleandmise!

 

 

Rahel üllatab kallimat äsja lansseeritud Echo kollektsioonis

 

Raheli Valentinipäeva meeleolu loob Glory avatud bodi

 

Kõige ilusamad kingid leiab BonBon Lingerie kinkekarbist

 

Tuletame meelde, et BonBon Lingerie kinkekaart on ka alati suurepärane kingitus oma kallimale! Kinkekaardid on saadaval nii e-poes kui füüsilisel kujul meie esinduskauplustes väärtuses 25€-100€ ning ühte kinkekaarti on võimalik lunastada mitmes osas. Kinkekaardi ostmisel e-poest edastame Sulle e-kirjaga unikaalse kinkekaardi koodi, mida on võimalik ostukorvis aktiveerida ja kauni disainiga välja printida. Füüsilised kinkekaardid on saadaval BonBon Lingerie esinduskauplustes. Tähele tuleb panna, et e-poe kinkekaarte saab kasutada vaid e-poest ostes ning füüsilist kinkekaarti saab kasutada esinduskaupluses.

 

Kseniia seljas on Glory avatud rinnahoidja, tangad, sukahoidja ja sukad

 

 

 

Unustamatut & õnnelikku saabuvat armastusepäeva!

 

Alati Sinu Perfect Match,

BonBon Lingerie

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication