MAKSE TEGEMINE ON VÄGA LIHTNE PANGALINGI, KREDIITKAARDI VÕI PAYPALI ABIGA.

Võtame vastu Visa, MasterCard, Maestro ja muid maksemeetodeid, mis on meie veebipoes selgelt välja toodud. Võimalus on tasuda ka PayPali vahendusel. Kui valite tasumiseks PayPali, suunatakse Teid PayPali saidile, kus palume logida sisse oma PayPal kontole. Sisse logides palun vaadake kuvatud ostusumma enne üle, kui vajutate valikul "Pay now". Kui tehing on lõpule viidud, siis palun naased bonbonlingerie.com lehele. Makse debiteeritakse ja tühjendatakse Teie kontolt tellimuse kinnitamisel bonbonlingerie.com poolt. Ühes eelnevaga kinnitate, et kasutatav krediitkaart või deebetkaart on Teie oma või olete selle kasutamiseks volitatud.

KUIDAS OSTA

 

SAMM 1

Sisestage otsingusse soovitud kollektsioon, toote nimi või kirjeldus. Sirvige meie tooteid ja leidke endale midagi vapustavat, mis Teil meele rõõmsaks teeb.

SAMM 2

Kui leiate enda jaoks täiusliku toote, vajutage selle avamiseks toote pildil või nimel. Seejärel valige eelistatav suurus, värv ja kogus - ja vajutage nuppu "Lisa ostukorvi".

SAMM 3

Leidke ekraani paremal ülanurgas olev ostukorvi ja vajutage nimetatud ikoonil. Kui Teil on ostukorvis kõik, mida soovisite, vajutage "Liigu kassasse". Kui Te kassasse ei soovi liikuda, saate muuta koguseid või kustutada üksusi.

SAMM 4

Valige sobiv kauba saatmise viis. Tellimustele üle 150€ pakume tasuta kohaletoimetamist. Ostuprotsessi lõpetamiseks sisestage oma andmed. Paki kohaletoimetamise viivituste vältimiseks sisestage täpne tarneaadress. Oleme tänulikud, kui lisate tellimusele ka oma telefoninumbri, et postiteenuse osutaja saab Teiega vajadusel ühendust võtta. Pärast oma andmete täitmist vajutage lehe alaosal olevat nuppu "Järgmine".

SAMM 5

Valige sobiv makseviis (PayPal, krediitkaart või VISA / MasterCard makse) ning järgige makse lõpuleviimise juhiseid. Meie veebipoest ostmine on ohutu ning märgime täiendavalt, et me ei näe Teie krediitkaardi andmeid. Kõik Teie maksed on Teie turvalisuse ja meelerahu jaoks äärmise turvalisuse ja kõrgeima krüpteerimisega töödeldud. Kõik BonBon Lingerie veebipoes kuvatavad hinnad on lõplikud. BonBon Lingerie ei lisa mingeid makse ega muid tasusid- tasuda tuleb vaid hind, mida ostukorvis näete. BonBon Lingerie ei vastuta tasude eest, mis tuleb maksta, kui tellite toote väljaspool Euroopa Liitu.

BONBON WOMEN IN INSTAGRAM

#BONBONLINGERIE