BonBon Lingerie Production TeamBonBon Lingerie õmblejad meie Kopli 35b tootmises

 

Aitäh, et toetad eetilist moetööstust ja võtad aega, et tutvuda BonBon Lingerie jätkusuutlikkuse põhimõtetega. Meie prioriteediks on teha keskkonnasäästlikusele orienteeritud otsuseid tarneahela iga lüli juhtimisel. 


Peamised eetika ja säästlikkuse printsiibid, millest lähtume, on: 


 1. Tekstiilide taaskasutamine ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Kasutame kõiki materjale maksimaalselt, et vältida tarbetut tekstiilikadu. Ühe kollektsiooni tootmisprotsessis tekkiv pitsi ja tekstiili ülejääk leiab ära viskamise asemel loomingulist kasutust nii tootearenduses kui ka olemasolevate kollektsioonide täiendamisel. 

  Üks meie kõige menukamaid ja mugavuse poolest armastatud kollektsioone Lilium Decay on täielikult taaskasutatud laomaterjalidest loodud, ning seda ilma kauni disaini arvelt kompromisse tegemata. Ka ujumisriiete kollektsioon Aphrodite on toodetud tekstiilist, mis on tehtud ookeanist eraldatud ümbertöödeldud plastist. Nii vooder kui põhimaterjal on taaskasutatud. Trükkimisel on kasutatud digitrükki, mille protsess tarbib võrreldes teiste trüki- ja värvimisviisidega vähem vett ja tekitab minimaalselt veereostust.

  Töötame selle nimel, et tulevikus oleksid kõik tootmises kasutatud materjalid kergemini ümbertöödeldavad või biolagunevad. 

 2. Tootmismahtude kalkuleerimine ületoodangu ennetamiseks. Arenduses olevad tooted on korrelatsioonis varasemate müüginumbritega, et vältida ületootmist. Premium kaubamärgina õmmeldakse BonBon Lingerie pesu vaid limiteeritud koguses, mis aitab vältida ületarbimise ja kiirmoe propageerimist. 

 3. Käsitsi valmistatud pesu kõrgeima kvaliteedi tagamiseks. BonBon Lingerie pesu on valmistatud käsitööna pikaajalise kogemusega õmblejate poolt. Ühe pesukomplekti sünnis osaleb kokku lausa 15 inimest. Esmalt lõigatakse tooted välja, seejärel õmmeldakse õmblusmasinatega ning väiksemate detailide jaoks kasutatakse käsitööd. Meie kõige staažikam töötaja, näidiste õmbleja Merle, on BonBon Lingerie kollektiivis olnud juba firma algusaegadest saati ehk aastast 2004. Lisaks Merlele on oma ala tippõmblejate seas veel mitmeid peaaegu kümneaastase tööstaažiga BonBon Lingerie töötajaid. Enne pesu müügile jõudmist, viivad meie eksperdid läbi kõikide toodete kvaliteedikontrolli. See tagab kliendile, et meie pesu on valmistatud armastusega ja loodud kestma.

 4. Eestimaine toodang, mis panustab kohalikku majandusse. BonBon Lingerie pesu valmib meie väikeses Tallinna õmblustöökojas. See tähendab, et säästame keskkonda transpordimahtude arvelt ja panustame kohaliku majanduse arengusse.
 5. Täisväärtuslike töötingimuste ja ohutuse tagamine. Järgime tootmises ausa kaubanduse põhimõtteid ja tagame töötajatele täisväärtuslikud töötingimused. Me ei kasuta lapstööjõudu ning tasume õmblejatele sama positsiooni Eesti keskmisest palgast kõrgemat tasu. Tootmise tööruumides järgime kindlaid ettevaatusabinõusid, et tagada töötajate turvalisus.

 6. Kõrgeima kvaliteedi ja eetiliste tootmispõhimõtetega materjalide kasutamine. Alates 2020. aastast oleme Fur Free Retailer (FFR) sertifitseeritud liige, mis tähendab, et me ei käitle oma tootmises karusnahku. Kasutame ainult läbipaistvate ja usaldusväärsete Euroopa tarnijate kvaliteetseid materjale.

 7. Pesu life-time garantii ja riskivaba investeering. Kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale ja detailidele orienteeritud tootmisprotsesse, saame valmistada tooteid, mille eluiga peab vastu aastatepikkusele kandmisele. Seetõttu garanteerime, et meie tooted ei lähe õige hooldamise juures katki ega kaota oma vormi. Kui aga toote või selle detailidega midagi juhtub, pakume tasuta parandusteenust või vahetame kahe kuu jooksul pärast ostu sooritamist praagi mudeli uue toote vastu välja. Paratamatult kuluvad meie asjad kandmise ja pesukordadega hoolimata sellest kui kvaliteetselt nad valmistatud on. Loe SIIT, mida saad omalt poolt ära teha, et maksimaalselt pikendada enda armastatud toote eluiga.

BonBon Lingerie Personal Merle

BonBon Lingerie näidiste õmbleja ja kõige staažikam töötaja Merle

Valge öökleit L.A Girl BonBon Lingerie

BONBON WOMEN IN INSTAGRAM

#BONBONLINGERIE