2004-2006

BEGINNING OF BONBON LINGERIE

BonBon's story began in 2004, when BonBon Lingerie designer Tiiu Roosma created her first collection, which at that time consisted only of various strings with transparent details and panties with sats. BonBon's especially playful products quickly found their way into the hearts of Estonian women, and in 2004-2006, in addition to panties, we also made bras, T-shirts and nightgowns! All this, of course, in very small quantities. BonBon's first production room was Tiiu's own home, where he sewed the first product samples with two sewing machines. The Tiiu's family house was used as a storage room. Then a small 15 m² room was rented on Tatari Street and the first five sewing machines were bought with the help of business support. At that time, BonBon's women consisted only of Tiiu, her aunt and one of the pattern seamstresses.

2009-2011

MAKE ESTONIAN WOMEN'S HEARTS

When we realized that BonBon Lingerie products are very loved and demanded among Estonian women, we had to start looking for a new, larger production space. That's how we had two big dreams in 2009. First of all, we moved our production to spacious and bright rooms, where a magnificent production unit with fifty machines grew out of the sewing corner with five machines. Secondly, we opened our first representative store. The Pärnu mnt representative store was built with great care and love by designer Marili Rooba and still has an original and load-bearing concept at the time. The following year, our products were launched by a recognized dealer, Kaubamaja. Participating in Tallinn Fashion Week for the first time in 2011 was also a major turning point for the brand.

2012-2017

BONBON WILL BE CONQUERED BY THE WORLD

In 2012, BonBon's star started! In order for Estonian women to have a wider choice of places to choose wonderful new lingerie, we opened our second representative store in the Ülemiste Center. In the same year we managed to participate in our first laundry fair "I Love Me", which took place in Helsinki. During the fair, we discovered that our products are also loved outside Estonia. So in the following years, BonBon's laundry quickly became a nationwide sensation, and the well-known department stores Tallinn Design House, Tartu Kaubamaja and Tallinn Airport became interested in reselling it. In the autumn of 2017, the spectacular Tallinn Fashion Week took place, where we shocked the world with the new bold and provocative styles typical of BonBon. Among the collections were Mara, L.A. Girl, Frozen Blooms Black, Glorious, Red Roses and many others, the first of which we still produce due to high demand.

2018-2021

THE REVOLUTION STARTS

2018 started with the ‘’Salon International de la Lingerie’’ lingerie trade show in Paris. From Paris, we flew to Los Angeles with Anna Saar, a highly rated makeup artist who then became the muse and face of our signature collection L.A. Girl. We also released our mystical Mara Black collection that is one of the client favourites to this day. The ever-so gorgeous Eda-Ines Etti was the perfect face of the new Mara collection as she conveyed mystery and femininity characteristic to the collection. The year was brought to a magnificent end - the stunning stylist and songwriter Jana Hallas was the face of our luxurious silk Foxy Ladies Brigitte collection.

We turned 15 in 2019 and hosted a big celebration in our freshly renovated Ülemiste center store with the stunning Anu Saagim and Reet Härmat. The magnetic Anu and Reet were the leaders of the BonBon revolution throughout that year, inspiring women all over Estonia with their confident aura and courage. Next, we headed onto discovering the Danish market, where we opened our new modern e-store in the Summer of 2020.

In 2021 we came out with the innovative ‘BonBon Wonderland’ concept, led by the beloved entertainer and Estonia’s sexiest woman Brigitte Susanne Hunt. In April of the same year, we introduced our new and modern e-store to the world.

Tütarlapselikust mängulisusest süttis maailma muutev revolutsioon

BonBoni lugu sai alguse 2004. aastal, mil üks harukordsest elujanust pakatav tütarlaps end esmakordselt maailmale tutvustas. Ulja meelega jumaldas ta oma naiseliku vormi tundma õppimist ja sellega eksperimenteerimist - nii ehtis ta end ennekuulmatult paljastavate ja šokeerivate kehakaunistustega. Tütarlaps võitles aastaid seksapiilsust keelavate iganenud uskumustega, kuni kasvas eneseteadlikuks, võimsaks naiseks. Tänaseks on tema revolutsioonilise enesearmastuse ja -austuse teekonnaga liitunud kümneid tuhandeid naisi, ühendamas soov vabandamatult täies hiilguses kogeda seda imelist võimalust, milleks on olla naine.

JOOBU FANTAASIATEST: Pesu, mis kujundab identiteeti

BonBon Lingerie on pühendunud loovusele ja fantaasiatele. Meie visioonid ei piirdu üksnes lõigete, disainide ja materjalidega – meie eesmärk on luua uusi maailmu ja luua pesu, mis kujundab identiteeti. Soovid Sa olla eksootiline jumalanna või erootiline võrgutaja? Jääda meelde särava superstaarina või domineerida vastupandamatu kuningannana? BonBoni kollektsioonid ei sea Sinu unistustele piire. Reaalsuse piiriks on üksnes Sinu enda kirev kujutlusvõime!

VABASTA END PIIRIDEST: Pesu, mis ei sildista Sinu seksuaalsust

Loome pesu, mis kuulab Sinu keha ja kohandub tema eripäradega. Sest iga naine on kordumatu ja iga keha imekaunis! BonBoni pesu õhutab julgusele, et avastaksid enda seksuaalsust ja prooviksid maailma poolt pakutavaid lõputuid võimalusi. See on Sinu õigus defineerida enda seksuaalsus ja murda end vabaks ühiskonna ahistavast “normaalsusest.” Liitu meiega uuel naiste ajastul ja võta omaks oma seksapiilsus. Sest see on meie olemus ja see on meie õigus!

LIITU REVOLUTSIOONIGA: Sina oledki BonBoni naine

BonBon Lingerie tegevjuht Helen Tahk brändist ja BonBoni naisest: „BonBoni naise mõiste on inspireeritud ajaloo silmapaistvamatest naistest. BonBoni naine võib olla kes tahes, olenemata kehatüübist või vanusest, sest ta ei ole kindel persoon vaid energia, mis teda ümbritseb. Meie klient on ajaga kaasas käiv enesekindel ja iseseisev naine. Naine, kes teab, mida ta on väärt ja kes väljendab seda oma suhtumises. Ta võtab omaks enda naiseliku veetluse ning ei karda seda välja näidata. Ta on optimistlik ja alati avatud uuteks väljakutseteks. Temast kiirgab provokatiivset elegantsust kui ka salapära, et jätta üht-teist varuks kujutlusvõimele.’’

Sina oledki BonBoni nägu. Oled oma elu autor ning meie loo peategelane. Kes juhivad maailma, Sa küsid? Meie vastame – naised! Ning meie missioon on neile sellel teekonnal tiivad anda.

MILLE EEST ME SEISAME?

  • Naiselik enesekindlus
  • Kõrgeim kvaliteet ja jätkusuutlik disain
  • Provokatiivne elegantsus
  • Luksuslikud detailid
  • Killuke müsteeriumit

KÄSITÖÖPESU ÜLIM KVALITEET

Kuna meie tooted valmivad käsitööna, iseloomustab neid tõeline ainulaadsus ning pühendunud õmblejannade oskuslik käekiri. Üks toode võib valmida kuni üheksa erineva õmbleja koostööna, kes ühiselt Sinu luksusliku mugavuse ja vapustava väljanägemise heaks pingutavad. Me ei jäta märkamata mitte ühtegi detaili ning töötame oma kollektsioonide kallal kuni kõige parema ja kaunima lõpptulemuseni. Kõrgkvaliteetsete materjalide kasutamine muudab meie tooted vastupidavaks ka kõige kirglikumatele kandmiskogemustele ja tagab meie klientidele kauakestva mugavuse. Kandes armastusega õmmeldud pesu, süvendad endas enesearmastust ja uhkustunnet oma keha üle.

INSPIRATSIOON MEIE ENDI KLIENTIDEST

Loomeprotsessil võtame arvesse nii hooajalisi trende kui ka klientide soove ja tagasisidet. BonBoni brändijooneks on kindlasti meie buduaarikollektsioonid, mida iseloomustavad naiselikku šarmi esiletoovad sensuaalsed materjalid ning avatud lõigetega stringid, rinnahoidjad ja bodid. Meil on au olla nende palavalt armastatud lõigete esimeseks pesutootjaks Eestis. BonBoni tootevalikust leiab kollektsioone väga erinevale maitsele ja kehatüübile: õmbleme laias valikus suurusi (EU 70A-90D/ XS-XL). Kuumadeks vallatlusteks soovitame eriliselt mängulist nišipesu ning igapäevatoimetusteks klassikaliselt kaunist, mugavusele rõhuvat pesukomplekti. 

BLOGID: Teeme naiste hääle kuuldavaks

Soovime, et naistel oleks julgus ja hääl oma mõtteid ja kogemusi maailmaga jagada. Meie blogipostitused toovad lugejateni inspireerivad lood läbi enesekindlate ja ettevõtlike naiste silmade. 

 

BLOG

BONBON WOMEN IN INSTAGRAM

#BONBONLINGERIE