2004-2006

BONBON LINGERIE ALUSTAB

BonBoni lugu sai alguse 2004. aastal, kui Tiiu Roosma lõi oma esimese kollektsiooni, mis tol ajal koosnes vaid erinevatest läbipaistvate detailidega stringidest ja satsidega püksikutest. BonBoni eriliselt mängulised tooted leidsid kiirelt tee Eesti naiste südameisse ning aastatel 2004-2006 meisterdasime juba lisaks püksikutele ka rinnahoidjaid, särgikuid ja öösärke! Kõike seda muidugi väga väikestes kogustes. BonBoni esimene tootmisruum oli Tiiu enda kodu, kus Ta kahe õmblusmasinaga esimesi tootenäidiseid õmbles. Laoruumina kasutati Tiiu pere maja. Seejärel üüriti Tatari tänaval pisike 15 m² tuba ning ettevõtlustoetuse abil osteti esimesed viis õmblusmasinat. Tollal koosnes BonBoni naiskond vaid Tiiust, tema täditütrest ja ühest näidiste õmblejast.

2009-2011

TEE EESTI NAISTE SÜDAMEISSE

Kui mõistsime, et BonBon Lingerie tooted on Eesti naiste seas väga armastatud ja nõutud, tuli hakata otsima uut suuremat tootmisruumi. Nii täituski meil 2009. aastal kaks suurt unistust. Esiteks, kolisime oma tootmisega avaratesse ja valgusküllastesse ruumidesse, kus viie masinaga õmblusnurgast kasvas välja uhke viiekümne masinaga tootmisüksus. Teiseks avasime oma esimese esinduspoe. Pärnu mnt esinduspood kerkis disainer Marili Rooba suure hoole ja armastusega ning omab siiani selleaegset originaalset ja kandvat kontseptsiooni. Järgmisel aastal võttis meie tooted müügile tunnustatud edasimüüja Kaubamaja. Brändi suureks murdepunktiks oli ka esmakordselt Tallinn Fashion Week’il osalemine 2011. aastal.

2012-2017

BONBON ASUB MAAILMA VALLUTAMA

2012. aastal algas BonBoni tähelend! Selleks, et Eesti naistel oleks suurem valik kohti, kus endale imeilusat uut pesu valida, avasime enda teise esinduspoe Ülemiste keskuses. Samal aastal jõudsime osaleda enda esimesel pesumessil ‘’I Love Me’’,  mis toimus Helsingis. Messi käigus avastasime, et meie tooteid armastatakse ka väljaspool Eestit. Niisis asusime vallutama Saksamaa ja Venemaa turgusid! 

Järgnevatel aastatel sai BonBoni pesust kiiresti üleriigiline sensatsioon ning edasimüümise vastu avaldasid huvi tuntud kaubamajad Tallinn Design House, Tartu Kaubamaja ja Tallinna Lennujaam. 2017. aasta sügisel toimus suurejooneline Tallinn Fashion Week, kus vapustasime maailma BonBonile omaste uute julgete ja provokatiivsete stiilidega. Kollektsioonide seas olid esindatud Mara, L.A. Girl, Frozen Blooms Black, Glorious, Red Roses ja paljud teised, millest esimesi suure nõudluse tõttu tänaseni juurde toodame.

2018-2021

ALGAB REVOLUTSIOON NAISTE ENESEKINDLUSE KASVATAMISEKS

2018. aasta algas Pariisi pesumessiga ‘’Salon International de la Lingerie’’. Pariisist lendasime edasi Los Angelesse koos hinnatud meigikunstniku Anna Saarega, kellest sai meie signatuurkollektsiooni ‘’L.A. Girl’’ muusa ja imagonägu. Lisaks tulime välja müstilise kollektsiooni Maraga, mis on tänaseni üks meie klientide aegumatuid lemmikuid. Marat sobis ideaalselt esindama imekaunis Eda-Ines Etti, kellest õhkas kollektsioonile omast salapära ja naiselikkust. Aasta lõpetasime uhkelt - vapustavalt kaunis stilist ja laulukirjutaja Jana Hallas esindas meie luksuslikku siidist Foxy Ladies Brigitte kollektsiooni.

 

2019. aastal saime 15 aastaseks ning tähistasime suurelt meie äsja renoveeritud Ülemiste keskuse poes koos särava Anu Saagimi ja Reet Härmatiga. Palavalt armastatud Anu ja Reet juhtisid BonBoni revolutsiooni terve aasta vältel inspireerides naisi oma enesekindla aura ja julgusega igal pool Eestis. Edasi suundusime avastama skandinaavialikku Taani turgu, kus 2020. aasta suvel avasime oma uue kaasaegse e-poe. 

 

2021. aastal tulime välja “BonBoni Võlumaa” kontseptsiooniga, mille eesotsas oli armastatud meelelahutaja ja Eesti seksikaim naine Brigitte Susanne Hunt. Sama aasta aprillikuus tutvustasime maailmale oma uue ja moodsa disainiga e-poodi.

BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud disainer pesubränd, mille igast kollektsioonist õhkab armastust naiseks olemise ilu vastu. Kogu BonBoni tegevus alates ainulaadsete disainide valmistamisest, kõrgkvaliteediliste materjalide kasutamisest kuni tõeliselt personaalse klienditeeninduseni, on kantud meie missioonist kasvatada naiste enesekindlust ja julgust enda eest seista. Loome oma tooteid usus, et läbi õnnelike kogemuste ja seesmise kindlustunde, saame tõsta oma elukvaliteeti ning nautida seda imelist võimalust, milleks on olla naine!

KES ON BONBONI NAINE?

Marge Muug-Tahk, BonBon Lingerie tegevjuht: „BonBoni naise mõiste on kujunenud välja saades inspiratsiooni ajaloo silmapaistvamatest naistest. BonBoni naine võib olla kes tahes, olenemata suurusest või vanusest, sest ta ei ole kindel persoon vaid energia, mis teda ümbritseb. Meie klient on ajaga kaasas käiv, enesekindel ja iseseisev naine. Naine, kes teab, mida ta on väärt ja kes väljendab seda oma suhtumises. Ta võtab omaks enda naiseliku veetluse ning ei karda seda välja näidata. Ta on optimistlik ja alati avatud uuteks väljakutseteks. Temast kiirgab provokatiivset elegantsust kui ka salapära, et jätta üht-teist ka kujutlusvõimele.

Sina oledki BonBoni nägu. Oled oma elu autor ning meie loo peategelane. BonBoni revolutsioon seisneb naise enesekindluse kasvatamises. Unistame maailmast, kus naise keha ei ole tabuteema ja kus naisel on täielik vabadus otsustada enda elu üle. Meie ülesanne on aidata igal naisel iseennast leida ning saada enda parimaks versiooniks. 

Kes juhivad maailma, Sa küsid? Meie vastame – naised, ning meie missioon on neile sellel teekonnal tiivad anda.“

MEIE PÕHIMÕTTED:

 • Naiselik enesekindlus
 • Kõrgeim kvaliteet ja disain
 • Provokatiivne elegantsus
 • Luksuslikud detailid
 • Killuke müsteeriumit

KVALITEETNE TOODANG

Kuna meie tooted valmivad käsitööna, iseloomustab neid tõeline ainulaadsus ning pühendunud õmblejannade oskuslik käekiri. Üks toode võib valmida kuni üheksa erineva õmbleja koostööna, kes ühiselt Sinu luksusliku mugavuse ja vapustava väljanägemise heaks pingutavad. Me ei jäta märkamata mitte ühtegi detaili ning töötame oma kollektsioonide kallal kuni kõige parema ja kaunima võimaliku tulemuse saavutamiseni. Kõrgvaliteetsete materjalide kasutamine muudab meie tooted vastupidavaks ka kõige kirglikumatele kandmiskogemustele ja tagab meie klientidele kauakestva mugavuse.

DISAIN

Loomeprotsessil võtame arvesse nii hooajalisi trende kui ka klientide soove ja tagasiside. BonBoni eripäraks on meie ekstravagantsed buduaarikollektsioonid, mida iseloomustavad julged lõiked ja naiselikku šarmi esiletoovad sensuaalsed materjalid. Meie tootevalikust leiab kollektsioone väga erinevale maitsele ja kehatüübile. Kuumadeks vallatlusteks soovitame eriliselt mängulist niššipesu ning igapäevatoimetusteks klassikaliselt kaunist, mugavusele rõhuvat pesukomplekti. BonBoni brändijooneks on kindlasti meie avatud lõigetega stringid ja rinnahoidjad, mida meie kliendid palavalt armastavad ning mille loojateks me Eestis ainukese pesubrändina oleme.

KOLLEKTSIOONID

BonBon Lingerie kollektsioonid pakuvad laia valikut erinevatele kehatüüpidele ja maitseelistustele:

Rinnahoidjad: push-up rinnahoidjad, võruga rinnahoidjad, balconett rinnahoidjad, kolmnurk rinnahoidjad. Suurused: EU 70A-90E.

Püksikud: tangad, one-size stringid, püksikud, kõrged püksikud, meeste bokserid. Suurused: XS-XXL.

Lisarõivad ja aksessuaarid: kimonod ja hommikumantlid, ööriided, sukad, sukahoidjad, bodid, jne.

  BLOGID

  Soovime, et naistel oleks julgus ja hääl oma mõtteid ja kogemusi maailmaga jagada. Meie blogipostitused toovad lugejateni inspireerivad lood läbi julgete ja enesekindlate naiste silmade.

  Loe meie lugusid julgetelt naistelt julgetele naistele siit.

   BLOGI

   BONBONI NAISED INSTAGRAMIS

   #BONBONLINGERIE