MILLINE ON KÕIGE VEETLEVAM PESU SINU TÄHEMÄRGILE?

Minnes jahtima oma uut võrgutavat pesukomplekti, tuleb arvesse võtta mitmeid faktoreid, alates nahatooni ja pesu värvi sobivusest kuni iseloomu ja elustiilini. Kuid oled Sa mõelnud, mis sorti pesu võiks kõige paremini sobida Sulle, kui X tähemärgi esindajale? Meie BonBon Lingeries oleme! Alljärgnevast loetelust leiad spetsiaalse pesusoovituse just enda tähemärgile, lisaks ka mitmeid suvekuumasid sooduspakkumisi. 


JÄÄR 

Oled impulsiivne ja isepäine ning soovid, et elu ohjad oleksid alati kindlalt Sinu võimuses. Jäära tähtkuju esindajatele on iseloomulik vankumatu julgus, tugevad juhiomadused ja otsusekindlus. Jäär ei rahuldu elus väikeste võitudega, vaid vajab suursugusust ja meeliülendavaid seiklusi. Hall argipäev mõjub Sulle teistest tähemärkidest eriti energiat söövana, mistõttu pead tegema teadlikke otsuseid oma rutiini vürtsitamiseks. BonBon Lingerie kõige tulisem ja erootilisem kollektsioon Love Lust esindab jääratähtkujuga ideaalselt sobivaid iseloomuomadusi – Love Lust on hulljulge, kirglik, võimukas ja oma ihades järeleandmatu. Kandes pesu, mis toetab hinge kõige sügavamaid vajadusi, lööb Sinus särama see eriline miski, mis paneb inimesed Sinu lähedust igatsema ja muudab Sind vastupandamatult enesekindlaks nii tööalaselt kui suhetemaailmas. Ning mis võiks olla veel parem aeg oma iseloom omaks võtta ja selle üle uhkust tunda, kui mitte sel suvel. Erootikast nõretav Love Lust on Sulle kuni -30% soodsam nii meie e-poes kui esinduskauplustes. 

Punane tugikaartega rinnahoidja, tanga, sukahoidja, sukad Love Lust BonBon Lingerie

SÕNN

Sõnni tähemärgi esindajad on müstilised ja teistele sageli kaugeks ning ebamaiseks jäävad olendid. Sõnn on ühtaegu tundlik ja emotsionaalne, kuid ka vankumatult tugev ja kaljukindel. Just nende intelligentsus vastavalt olukorrale emotsioone valida, muudab sõnnid teiste seas hinnatud kaaslasteks. Ning sõnnidele omakorda meeldib, kui neid hinnatakse! Romantika, tundeavaldused ja luksuslikud kingitused panevad sõnni silmad särama. Pesu valides on sõnni jaoks oluline leida komplekt, mis kaunistab võrdväärselt nii tema tundelisi kui jõulisi iseloomujooni. Sõnn armastab loodust ja maalähedust, mistõttu on pesu kandes eelistatud lopsakaid õisi meenutavad pitstikandid ja elavad värvitoonid. Eksootiline ja hüpnotiseeriva värvigammaga Amazonite on sõnni ürgset naiselikkust kõige võimsamini esiletoov BonBon Lingerie pesukollektsioon. Ebamaiselt müstilise tumelilla kanga sügavad toonid kõnelevad naiselikust küpsusest ja eneseväärikusest. Mündirohelisest amasoniidi kristallist inspireeritud pits tasakaalustab aga väekat lillat mängulise pastellkarva tooniga, luues harmoonia jõulise ja malbe vahel. Amazonite -40% ootab Sind suvise soodushinnaga  meie e-poes ja esinduspoodides. 

Lilla tugikaartega rinnahoidja ja tangad Amazonite BonBon Lingerie

KAKSIKUD

Kaksik on tõeline polaarsuste kuninganna, kes suudab kohaneda igas situatsioonis ja esindab mitmekülgsust ning mängulisust. Sinu sees elab korraga kaks isikut – üks neist tormiline femme fatale ning teine õrn ja hingeline jumalanna. Kui inimesed Sinu ümber kardavad muutusi, siis Sulle annavad muutused elujõudu. Loomingulisus, tulised tunded ja armastus elu vastu teeb kaksikutest ihaldusväärsed parterid nii karjääris kui suhetes. Kaksikute sisemaailma saadab kohati aga palju segadust, mis on tingitud nende vastakatest tunnetest ja eri suundadesse küündivatest soovidest. On oluline oma iseloom omaks võtta ja selle vastu sõdimise asemel anduda oma loomusele. Kui kaksik saab iseendaga sõbraks, on ta võitmatu! Naiselike ja mehelike elementide kokkupõrkest sündinud Smokey Quartz on justkui loodud kaksikute tähemärgi esindajatele. Üksteisega vastanduvate toonide embuses võid olla kui kameeleon, kehastudes ühel hetkel naiselikult malbeks ingliks ning hetk hiljem jõuliseks mässajaks. On aeg avardada enda seksuaalsust ja luua maailm, kus Sinus peituvad vastanduvad polaarsused võivad harmooniliselt koos eksisteerida. Ammuta Smokey Quartz’i jõudu -30% soodsamalt  nii meie e-poes kui esinduskauplustes.

Must tugikaartega rinnahoidja, stringid, sukad Smoky Quartz BonBon Lingerie

VÄHK

Ülimalt tundelised ja elava kujutlusvõimega vähid pakatavad soovist armuda ja armastada. Sensuaalsus ja romantika on vähi baasvajadused, ilma milleta võib vähi emotsionaalsus võtta sünged pöörded. Oled kallite inimeste heaolu nimel valmis palju ohverdusi tooma, kuid pead olema ettevaatlik, et Sa sealjuures iseennast ei unustaks. Oled enese vastu nõudlik, mistõttu on kaunis pesu ja ilurutiinid heaks viisiks end poputada ja enesekindlust tõsta. Ülimalt naiselik ja sensuaalsusega võrgutav Primrose on BonBon Lingerie üks kõige romantilisemaid kollektsioone, mis sobib kui valatult vähi tähtkuju esindajatele. Kui oled mõelnud, mis värvi on armastus või igatsenud tunda tõelist kirge, siis vastus Sinu unistustele peitub Primrose metalse helgiga luksuslikus lillemustris! Joovastavad õrnroosad õied annavad kehale taevalikult lopsakad vormid ja täidavad südame helguse, romantika ja naiseliku õitsenguga. Võta omaks oma emotsionaalsus ja armu maailma kaunimasse ilusse, mis on peidus Sinus eneses! Primrose kollektsioon ootab Sind suveromantsile meie e-poes ja esinduskauplustes  -30% soodsamalt.

Lõheroosa tugikaartega rinnahoidja ja tangad Primrose BonBon Lingerie

LÕVI

Temperamentne ja suursugune lõvi täidab toa kuningliku säraga, ükskõik, mis seltskonda ta ka ei astuks. Oled alati valmis kangelastegudeks ja ihkad muinasjutuliku hiilguse ja rüütelliku armastuse järele. Optimism ja usk headusesse hoiab lõvi tähtkuju esindajad nooruslike ja võrgutavatena. Oskus flirtida ja tähelepanu nautida tuleb kasuks igas eluvaldkonnas, kuid pead olema ettevaatlik, et inimesi mitte liiga varakult usaldada. Selleks, et lõvi oleks õnnelik ja edukas, tuleb tal oma enesekindluse eest hoolt kanda. Oma keha kaunistamine ja luksusega ümbritsemine on Sinu jaoks loomuomane ja annab energiat, et täita igapäevatoimetusi rõõmu ja lõvile omase ülevoolavusega. Julguse ja aupaklikkuse värvi veripunane Dhalia on BonBon Lingerie üks kõige uhkemaid kollektsioone, mis on loodud kaunistama ühe õige lõvi-naise loomust. Taltsutamatu Dhalia seikleb omapäi ja kuuletub üksnes iseenda ihadele. Kui otsustad olla oma elu valitsejanna, muutuvad tähtsusetuks ümbritsevad arvamused ning tagaplaanile jääb maailma hall üksluisus. Värskelt tärganud enesekindlus hõõgub Sinus nagu veripunane lilleõis, mille graatsia peibutab iga möödujat enda õisikut noppima. Kuid Dhalia varred on põimunud tugevaks ühenduseks Sinu naiseliku loomusega, mis ei paindu enam eal ühegi südametemurdja ees. Kandes Dhaliat, ei jää Sul lõvile vajalikust tähelepanust kunagi vajaka! Leia kollektsioon -20% soodushindadega  meie e-poest ja esinduspoodidest.

Punane tugikaartega rinnahoidja, stringid, sukad, sukahoidja Dhalia BonBon Lingerie Helen Randmets

NEITSI

Sügava iseloomuga neitsid on kadestusväärselt salapärased. Nendest õhkab omapärast rahu, õrnust ja kindlameelsust. Selle märgi all sündinutel on hinges ürgne tarkus ja naiselik vägi, mis aitab neil lahendada ka elu kõige keerulisemaid katsumusi. Oled veetlev ja inimeste poolt armastatud, kuid kipud sageli oma mõtetesse ära kaduma. Kui leiad endale südame põksuma paneva pesu, lood kehaga parema kontakti ning suudad ülemõtlemise asemel hoopis uusi, sensuaalseid tundeid nautida. Neitsile au tegevat tarkust kaunistab kõige paremini külluslik Angelina kollektsioon, mille pärlitelt peegeldub hinge kõige ausam olemus ning ajaloo targimate naiste küps enesekindlus. Sinu keha on maailma kõige unikaalsem pärl, mis ei kordu samal kujul enam iial. Naudi selle ilu ja väärtust kogu südamega, lastes endal puhata kõrgeima kvaliteediga, täiuslikult läikivvalgetes kangastes ja sensuaalses pärlimeres. Angelina kollektsiooni leiad ka tumedamas värvigammas, kuid hingelisele ja õrna loomusega neitsile annab sisemist jõudu just heledates toonides pesu. Tule Angelinat uudistama meie esinduskauplustesse või leia oma uus pesukomplekt e-poest.

Valge push-up rinnahoidja ja püksikud Angelina BonBon Lingerie

KAALUD


Tasakaalukus ja elegantsus on Sinu erilisteks voorusteks. Kaalusid kannustab soov harmoonia ja vaimse ning füüsilise kooskõla poole. Koostöö ja mõttekaaslaste lähedus on Sinu jaoks väga olulised, mistõttu hindad väga teiste heakskiitu ja komplimente. Tihti võib aga juhtuda, et Sinu fookus kandub liialt teistele inimestele ning Sinu heategusid hakatakse võtma iseenesestmõistetavalt. Selleks, et Sa ei kaotaks oma tasakaalukust ja suudaksid väärtustada ka iseenda vajadusi, on oluline leida üles need seesmised väärtused, mille üle Sa uhke oled. Kaalude harmooniline mõttelaad muudab nad ka füüsiliselt väga aktraktiivseks ning võrgutavaks. Edu saavutamiseks algab kõik aga seesmisest enesekindlusest, mistõttu on kaaludele justkui loodud julgust ja naiselikku südikust esiletoov Wisteria Lane pesukollektsioon. Klassikaliselt kaunis helelillas kollektsioonis valitseb ülim harmoonia muigava lõike ja sensuaalse disaini vahel. Wisteria Lane haldjalikult õrn olemus sobib ühte kaalude iseloomuga, kuid pesu kaunistavad luksuslikud ripatsid ja pilkupüüdev pits avardavad kaalude mugavustsooni, pannes neid oma välimuse üle rohkem uhkust tundma. Alusta oma elus uut peatükki, mille rambivalgus toob esile Sinu seni peidetud väärtused. Wisteria Lane pastelne unelm ootab Sind tutvuma -30% soodsamalt  nii meie e-poes kui esinduskauplustes. 

Lilla push-up rinnahoidja, tanga, sukahoidja Wisteria Lane BonBon Lingerie Brigitte-Susanne Hunt

SKORPION

Sõltumatud ja nõiduslikult müstilised skorpionid ei jäta mitte kedagi külmaks. Neid kas armastatakse või vihatakse. See ei tee skorpioni elu kergeks, kuid väljakutsed ei mõju neile hirmutavalt, vaid pigem kannustavad paremuse poole. Skorpionil on mitme inimese jõud, tahe ja energia. See kõik tuleb aga suunata õigesse kohta, et skorpioni intensiivsus ei muutuks väsitavaks talle endale või teda ümbritsevatele inimestele. Külgetõmbejõud ja erootika on skorpioni salarelvaks, mis tõmbab teele kirest pakatavaid armuseiklusi. Oled tähemärkide kõige kirglikum armastaja ja ohtlikuim võrgutaja. Sinu nõiduslik karismaatilisus avab uksi kõikides eluvaldkondades ja mõjub inimestele hüpnotiseerivalt. Selleks, et skorpionile iseloomulik seksapiil saaks täisväärtuslikult särada, tuleb end ehtida julgete ja erootiliste kangastega. Mara kollektsiooni süsimustad kangad vormivad end erutava puudutusega ümber keha, tõmmates Sind kaasa ohtlikule teekonnale, kus ka kõige tumedamad fantaasiad ja patusemad ihad reaalsuseks saavad! Avasta endas varjukülgi, mis seni veel ellu ärkamiseks võimalust ootasid, sest kollektsiooni tunnusmärgiks olevad provokatiivsed lõiked äratavad ellu Sinus peituva müstilise ja tulihingelise öödeemoni! Võta omaks endas peituv sünge pool kohtudes Maraga meie e-poes või esinduspoodides.

Must laia pitsiga tugikaartega rinnahoidja, sukad, sukahoidja, tangad Mara Black BonBon Lingerie Brigitte-Susanne Hunt

AMBUR

Riskialdis ja mänguline ambur on alati valmis seikluseks. Maailm tundub nende ohjeldamatule uudishimule väike ning nende teod on eeskätt kannustatud tugevatest tunnetest, kui et ratsionaalsetest kaalutlustest. Amburile pole tavatu kergelt armuda ning inimesi usaldada. See võib aga olla ka paljude pettumuste ja hingevalu allikaks. Siiski aitab amburile omane elujõud ja enesekindlus ületada kõik takistuda ja leida kergusega lahendused ka kõige keerukamatele probleemidele. Ambur teeb, mis ta tahab, ootamata selleks kellegi teise heakskiitu. Selline ettearvamatus ja teatav lapselikkus paneb inimesi amburi seltskonda armastama. Sinuga ei hakka lihtsalt kunagi igav! Ning igav ei tohiks olla ka Sinu pesuvalik. Põneva värvigamma ja disainilahendustega silmapaistev Pamela on amburi põnevuseihalust suurepäraselt toitev pesukollektsioon. Valikus on nii elegantset tuhkhalli kui ka kuninglikku sügavsinist tooni silmapaistev pesu, mis oma suursuguse mustri ja pehme puudutusega kohtleb Sind kui maailma valitsejannat. Pamela pesu on lugu naisest kui uhkest paabulinnust, kes teab oma väärtust ning naudib tähelepanu keskpunktis säramist. Kingi oma mängulisele loomusele üks meeliülendav pesuseiklus Pamela jumalikes kangastes -40% soodsamalt.

Tuhkjaslilla avatud rinnahoidja, stringid, sukahoidja Pamela BonBon Lingerie Anastassia Perevoztšikova

KALJUKITS

Tahtejõuline ja isepäine kaljukits eristub hallist massist omapärase energia, aususe ja otsekohesusega. Kui kaljukits teab, mis ta tahab, on teda raske mõjutada või teelt kõrvale juhtida. Selline enesekindlus muudab kaljukitsed aga vastupandamatult seksikaks. Kaljukitsed teavad oma väärtust, ega jaga end kergekäeliselt. Selle tähemärgi esindajad on sõdalastest naised, kes suudavad maailma valitseda üksi ja kõhklusteta. Ometi vajab kaljukits ka lähedust ja hellust, isegi kui ta seda alati endale tunnistada ei taha. Oled küll võimas üksinda, kuid leides ellu õiged mõttekaaslased, muutud võimsast võitmatuks. Sinus voolav eneseteadlikkus ja tarkus on aluseks suurtele tegudele, mis suudavad parandada maailma. Kuid ära ole enda vastu liiga karm, unustades kehalisi naudinguid ja oma salajasi seksuaalseid fantaasiaid. Selleks on BonBon Lingerie loonud halastamatu sõdalase Luna. Luna kollektsioon paneb keha särama, paljastades julgelt kirgikütvaid aardeid. Napid lõiked ja erootiliselt läbikumavad kangad on ülistuslauluks naiseks olemise ilule. Aegumatu must pits, laotumas soojadele kehatoonidele, mõjub tõelise seksikuse, kire ja julguse rüüna. Ainulaadsete detailide kiusatus ja maagilisest suitsukvartsist inspireeritud jõulised toonid lasevad Su enesekindlusel ligitõmbavalt leegitseda. Kohtu oma hingekaaslase Lunaga meie e-poes või esinduskauplustes. 

Must avatudrinnahoidja ja stringd Luna BonBon Lingerie

VEEVALAJA

Veevalaja on pärit justkui teiselt planeedilt. Ebamaine salapära, tundelisus ja imepärane loomingulisus muudavad Sind tõeliselt müstiliseks tähemärgiks. Oled parandamatu unistaja, kelle fantaasiavõimel pole piire ning kelle emotsioonid võivad üle pea kokku lüüa nagu merelained. Sul on kadestusväärne intuitsioon, mis aitab orienteeruda end ümbritsevate inimeste seas. Tunned ära headuse ja aususe, mistõttu suudad teha tarku otsuseid nii karjääris kui paarisuhetes. Selline seesmine kompass mõjub veevalajat ümbritsevatele inimestele aukartust tekitavana, mistõttu on veevalajad seltskonnas väga hinnatud. Veevalaja unelevat meelt sobib idülliliselt kaunistama BonBon Lingerie kõige unenäolisem kollektsioon Haisley. Hõbedase läikega Haisley on kui maagiline taevaingel suvesöö unenäost, kelle keha kaunistavad sürrealistlikud pilvi meenutavad krussis ornamendid. Harukordselt idüllilise kollektsiooni disainis kohtuvad klassikaliselt pidulik tunnetus ning tavapäratult põnevad ning omanäolised detailid. Haisleyga kompad oma piire ning muutud veevalajana veelgi intuitiivsemaks ja tundelisemaks. Alusta oma suveromantsi koos Haisleyga  -30% soodsamalt, leides ekstravagantse kollektsiooni meie e-poest ja esinduspoodidest. 

Sinakashall balkonett rinnahoidja, kõrge pihaga pükiskud, sukad Haisley BonBon Lingerie

KALAD

Romantilised ja tundlikud kalad on sügavalt naiselikud ning omavad väga tugevat armastaja instikti. Neile meeldib elus kulgeda ja usaldada valikute tegemisel oma tundeid. Armastus ja kallite inimeste lähedus on nende prioriteet number üks. Kalad elavad tihti sissepoole ja võivad kannatada liigse emotsionaalsuse tõttu. Madal enesehinnang ning umbusk unistuste täitumise suhtes võib kalad edukuse teelt kõrvale viia. Seetõttu peab kalade tähemärgi esindaja tegema oma sisemaailmaga palju tööd, pühenduma oma enesekindluse kasvatamisele ja otsima elus teadlikult häid emotsioone. Vesi on kalade turvatsoon ja hingeelement, mistõttu sobib helesinise lainetusega Lola kaladele justkui valatult. Pealtnäha õrn ja süütu, peidab pehmet ookeanitooni pits oma peenes mustris ohtralt siivutust ja üleannetust. Lola sensuaalsed kangad looklevad üleannetult mööda keha, võimendades Sinu enesekindlust. Mängulised lõiked sobivad hästi kalade mitmekülgse sisemaailma ja rikkaliku kujutlusvõimega. Kui oled kalana omas elemendis, saab Sinust üks kõige tugevamaid ja edukamaid tähemärke. Selleks, et oma eduloole tuult tiibadesse anda, tule tutvu Lola -30% allahinnatud kollektsiooniga  meie esinduspoodides või uudista pesu e-poes. 

Helesinine tugikaartega rinnahoidja, stringid, bodi Lola BonBon Lingerie Helen Randmets


Kas Sinu tähemärgi ja pesukollektsiooni sobivus tuli Sulle üllatusena? Või on tegemist juba Sinu kauaaegse pesulemmikuga? Anna meile enda pesuloost teada! Veel on meie e-poes ja esinduskauplustes kuni -80% allahindlused, et saaksid ilma süümepiinadeta oma pesusahtlit enda tähemärgile sobivaima pesukomplektiga täiustada. 

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication