Naistepäeva ime ootab Sind: armudes endasse, muutub armastusväärseks kogu maailm

Halastamatult kiire töö- ja pereelu röövib tihti võimaluse veeta väärtuslikku aega iseendaga. Kuid argimurede enda vajadustest kõrgemale seadmine kurnab meelt ja kaugendab meid hinge tegelikest soovidest ja vajadustest. Õnneks on kalendris siiski see üks imeline päev, mil saame tubli töömesilase, ema, õpilase või abikaasa kohustusterüü varna riputada ja ilma süümepiinadeta võtta aeg maha üksnes iseenda jaoks. Ees ootab imeline taaskohtumine oma mängulisusega: pane selga oma lemmik-pesukomplekt, tantsi peegli ees, poputa end hea toidu ja kehahoolitsustega ning küsi endalt – kuidas saaksin elada nii, et iga päev oleks kui imepärane naistepäev?


Kinkekaardiga avad värava lõputute valikute paradiisi

 

Kui oled eneseavastusrännakutega alles alustanud, siis vihja kallimale, et oma keha ja enesekindlusega kontakti saavutamiseks tahaksid jätta ukse avatuks erinevatele üllatustele…

 

Ning mis võiks olla parem viis Sind oma uutes naiselikes valikutes toetada, kui kinkida üks maagiline kinkekaart BonBoni käsitööpesu lõputute valikute paradiisi.

 

Sinine tugikaartega rinnahoidja ja stringid Lola BonBon Lingerie

 


NB! Kinkekaarti on võimalik kasutada vaid BonBon Lingerie e-poes. Kinkekaardid on saadaval väärtuses 25-200€ ning ühte kinkekaarti on võimalik lunastada mitmes osas. Toodet füüsilisel kujul ei väljastata. Kinkekaardi ostmisel edastame Sulle e-kirjaga unikaalse kinkekaardi koodi, mida on võimalik ostukorvis aktiveerida ja kauni disainiga välja printida. Füüsilised kinkekaardid on saadaval BonBon Lingerie esinduskauplustes.


,,Peeglike, peeglike seina peal, paljasta minu salajane loomus!’’


Kui leiame endas julguse jätta kõrvale teiste arvamused ja kõik maailma ootused, võib korraga tekkida tunne, nagu me tegelikult ei teakski, kes me päriselt oleme. Siiski ei ole kunagi hilja oma salajaste ihade ja ausa peegelpildiga kontakti otsimiseks. Selleks, et aidata Sul paremini mõista enda sügavat loomust ja fantaasiaid, loome BonBonis pesu, mis ei tõsta üksnes enesekindlust, vaid tutvustab Sulle põnevaid reaalsusi, milledes seigeldes iseenda erinevaid imelisi tahke avastada. 


Leia alljärgnevatest valikutest oma unelmate maailm, mille peategelaseks soovid sel naistepäeval kehastuda ning kasuta pesu tellides ka maagilise kinkekarbi võimalust, et saaksime Sinu fantaasia luksuslikult sisse pakkida ja veel täna Sinu poole teele panna! 


Naine, kes on pealtnäha õrn ja süütu, kuid sisimas üleannetult siivutu…


…kannab seljas nurjatult salakavalat Lola kollektsiooni.


Lola mängib adrenalliinirohket mängu lubatu ja lubamatu vahel. Pealtnäha õrn ja süütu, peidab taevakarva pits oma peenes mustris ohtralt siivutust ja üleannetust. Nagu vaoshoitud kuningatütar, ihkab Lola hing erootilist seiklust, milles tagasihoidlikkus kõrvale heita ja metsiku nümfina maailma vallutada. See on Sinu elu ja Sinu naistepäev – koge kõiki selle imelisi varjundeid, nii patuseid kui kuninglikke! Tutvu Lolaga SIIN.

Sinine tugikaartega rinnahoidja, stringid, bodi Lola BonBon Lingerie Helen Randmets

Pildil Lola tugikaartega rinnahoidja, stringid ja bodi.

 

Naine, kelle lähedus muudab ruumi erootilisest elektrist paksuks ja tekitab vastupandamatut ihalust…


…kannab seljas Love Lust idüllilist pesukollektsiooni. 


Kui Sind erutavad mõtted skandaalsetest afääridest ja keelatud naudingutest, siis on provokatiivne Love Lust just see kollektsioon, mida sel naistepäeval katsetada. Erootikast nõretav Love Lust on kui Veenuselt saadetud armastuse altar, mille embuses saab naiselik seksapiil üleloomulikult vastupandamatud võimed ja täide lähevad Sinu nurjatud salasoovid. Joovastav kollektsioon püüab oma võrgutavasse lõksu kõik mööduvad silmapaarid ja koob purustamatu armastuselõnga Sinu ja Sinu väljavalitu vahele. Vallatle Love Lustis SIIN.

Punane push-up rinnahoidja ja püksikud Love Lust BonBon Lingerie

Pildil Love Lust push-up-rinnahoidja ja püksikud

 

Naine, keda saadab edu kõigis ettevõtmistes ning kelle seesmine tugevus peegeldub igast sammust…


… kannab seljas müstilist Luna buduaaripesu


Kui soovid, et naistepäev paljastaks Sulle Sinu patusema poole, siis vali kohtumine Lunaga. Luna buduaari kollektsioonist õhkab julgust ja naiselikku jõulisust. Musta pitsi halastamatu seksikuse ja hõbedalt sätendavate kristallide väel suudab naise hing kirglikult valitseda iga põnevat seiklust ja oma kuningriigi külalist. Aegumatu must pits, laotumas soojadele kehatoonidele, mõjub tõelise seksikuse, kire ja julguse rüüna. Napid lõiked ja erootiliselt läbikumavad kangad on ülistuslauluks naiseks olemise ilule. Koge Luna maagiat SIIN.

Must avatud rinnahoidja ja stringid Luna BonBon Lingerie

Pildil Luna avatud rinnahoidja ja stringid

 

Naine, kellest õhkab müstikat ja ebamaist seksapiili…

 

…kannab seljas jõulise seksuaalenergiaga laetud Mara või Smoky Quartz pesu.


Mara kollektsiooni süsimustad kangad vormivad end erutava puudutusega ümber keha, tõmmates Sind kaasa ohtlikule teekonnale, kus ka kõige tumedamad fantaasiad ja patusemad ihad reaalsuseks saavad! Avasta endas varjukülgi, mis seni veel ellu ärkamiseks võimalust ootasid ja võta omaks endas peituv sünge pool. Allu Marale SIIN.

Must push-up rinnahoidja, püksikud, sukahoidja Mara Black BonBon Lingerie

Pildil Mara push-up-rinnahoidja, püksikud ja sukahoidja.

 

Naiselike ja mehelike elementide kokkupõrkest sündinud Smoky Quartz kollektsioon kutsub Sind leidma enda sisemist sõdalast, et halastamatult võidelda kõigi oma eriilmeliste ihade ja  kehastuste eest. Naistepäeval on parim aeg avardada enda seksuaalsust ja luua maailm, kus Sinus peituvad vastanduvad polaarsused võivad harmooniliselt koos eksisteerida. Ammuta jõudu endas peituvast võimsalt maskuliinsest energiast, et just nagu kontrastide sümbol yin yang, valitseks hinges terviklikkus ja kehas tasakaal. Koge Smoky Quartz’i väge SIIN.

Must kolmnurk rinnahoidja ja stringid Smoky Quartz BonBon Lingerie

 Pildil Smoky Quartz kolmnurk-rinnahoidja ja stringid.

 

Naine, kes kehastab ülimat naiselikkust ja kiirgab endast romantilist energiat…


…kannab seljas taevalikku Haisley pesu või mesimagusat Wisteria Lane kollektsiooni.


Lenda luulelisse naiselikkuse poolt valitsetud taevariiki, kus Sinu kehakumerused on jumalikkuse sümbol kõigele maisele. Haisley ekstravagantne stiil tutvustab Sulle uutmoodi elustiili, milles täituvad julged fantaasiad ning kus Sul on vabadus elada just nii säravat elu, nagu seda sügaval sisimas soovid. Täida unelmad Haisleyga SIIN.

Sinakashall push-up rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikudHaisley BonBon Lingerie

Pildil Haisley balkonett-rinnahoidja ja kõrge pihaga püksikud.

 

Wisteria Lane, see on romantiline julgus, mis avab ukse seni avastamata imedemaale! Tüdrukulikult mängulised õiemotiividega kuldsed detailid kaunistamas pastell-lillat kangaloori teevad iga naise romantilised naistepäevaunelmad teoks. Vali Wisteria Lane SIIN.

Lilla push-up-rinnahoidja, tangad, sukahoidja Wisteria Lane BonBon Lingerie Brigitte-Susanne Hunt

Pildil Wisteria Lane push-up-rinnahoidja, tangad ja sukahoidja

 

Naine, kes on ühtaegu metsik ja kättesaamatu, kuid avatud ja mänguline…


…kannab seljas eksootilist Amazonite või salapärast Crystal pesu.


Transformeeru eksootiliseks jumalannaks koos skandaalse Amazonitega. Hüpnotiseeriva värvigammaga kollektsioon avab Sulle metsiku paradiisiaia uksed, kus saad lennata vabalt nagu lind ning nautida kõiki elu ahvatlusi ja keelatud vilju. Troopilise fantaasiamaailma läbivaks elemendiks on sensuaalne ja detailiderohke pitstikand, mida kaunistab naiselikel kurvidel võrgutavalt looklev džunglilille muster. Valluta paradiis Amazonitega SIIN.

Lilla tugikaartega rinnahoidja, tangad, push-up-rinnahoidja ja püksikud Amazonite BonBon Lingerie Brigitte-Susanne Hunt

Pildil Amazonite tugikaartega rinnahoidja, tangad, push-up-rinnahoidja ja püksikud.

 

Lummav, helesinise pitsi unelm Crystal võtab Sind oma kütkestavasse embusesse ja kingib ihaldusväärse sära ja jumalannaliku võluväe. Pool-läbipaistvad kangad õhetavad tulistest tunnetest, sinine toon rõhutab sügavate ihade põhjatust ja kuldsed ripatsid peegeldavad Sinust kiirgavat elegantsi ja enesekindlust. Õrnad pastelsed varjundid ja kuninglik sinine on naistepäeval ‘’kindla peale minek’’, et pesunaudingutest maksimumi võtta. Kohtu Crystaliga SIIN.

Sinine tugikaartega rinnahoidja ja tangad Crystal BonBon Lingerie

Pildil Crystal tugikaartega rinnahoidja ja tangad.

 

Soovime kõikidele imelistele naistele revolutsioonilist naistepäeva!

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication