BONBON LINGERIE OOTAB NAISTEPÄEVAL ENESEKINDLATE NAISTE VÕIDUKÄIKU

Kas oled märganud, et pärast seda, kui mehed punaste roosidega 8. märtsil linna vallutavad, toimub mingi müstiline fenomen? Lisaks sellele, et armuliblikate lend võtab hingetuks ja armastus võrgutab ka kõige põhimõttekindlama vallalise, toimub ühel sugupoolel täielik muundumine. Oma osa selles mängivad nii kevad kui punased roosid, kuid olulist rolli etendab ka esmaklassiline pesu. Kas arvad ära, millest me räägime?

 

Kevad – aeg armumiseks

Kevade saabudes puhkevad naised õide nagu lillekesed, naistepäev on justkui strateegiliselt paigutunud selle perioodi algusesse. Kes päikese ja linnulaulu südamesse laseb, võib lennelda oma fantaasiates romantilisele seiklusele Pariisi või müstilisele kohtingule võluva tundmatuga. See eeldab muidugi julgust unistada ja valmidust pea ees seiklustesse hüpata. Millest unistad sina? On see midagi keelatut, võrgutavat või lausa nii salajast, et ainult sellele mõtlemine keha värisema paneb? Või tunned hoopis vastupandamatut soovi otsida välja oma pilkupüüdev miniseelik ja vahetada välja kogu pesusahtli sisu, osta uus hommikumantel ja mitu kevadist kollektsiooni seksikat pesu? Kevad toob igatahes linnatänavatele kõrgema klassi kaunitarid, jääb vaid imestada, kus nad end küll terve talve peitsid!

 

Kuna kevadel on alati olnud müstiline jõud tuua endaga kaasa rõõmu ja armastust, on see ka parim aeg armuda taas iseendasse. Tänapäeva maskuliinsust hindavas maailmas tunnevad paljud naised survet olla täiuslik, jõuda kõikjale ja pidada meestega sammu nii argielus kui ka karjääriredelil. Niiviisi saavutustele keskendudes ja aina edasi pürgides on lihtne kaotada enda tõeline olemus ja naiselik sügavus. Kuigi survet vastata etteantud kriteeriumitele tunnevad nii naised kui mehed, mõjutab see enim just õrnemat sugupoolt. Naised sünnivad siia ilma naiseliku väega, mis annab oskuse tingimusteta armastada, tuues endaga kaasa ka empaatiavõime ja tundlikkuse. Tundlikkus ei ole nõrkus, kuni sa ise seda selleks ei muuda. Tundlikkus on oskus sügavuti tunnetada, paremini mõista, laiemalt näha. Kuid tundlikkus hõlmab ka sind mitteteenivat harjumust südamesse võtta teiste alusetut kriitikat, idealiseeritud norme ja ootusi, kuvandit täiuslikust kehast ja välimusest. Kui keskendud vaid enda puudustele, mitte tugevustele, tundub peagi, et midagi head sinus polegi.

 

Enesekindlus kui seesmine jõud

Pruun kimono Foxy Ladies Pamela BonBon Lingerie

BonBon Lingerie’l on sulle sel naistepäeval vaid üks soov: kui oled naine, leia üles oma enesekindlus ja pane see enda kasuks tööle, kui oled mees, siis märka naist, keda saaksid sel teekonnal toetada. Enesekindlus, nagu sõna esimene pool viitab, on miski, mis on igaühe sees olemas ja igaühe enese oma. Enesekindlus on teadlikkus oma jõust, naiselikust võlust, ainulaadsest ilust. Enesekindlus ei ole omadus, mida saab kelleltki ära võtta. Tõsi, sellest võib vägivaldselt killukesi ära rebida keegi, kes vajab oma ego toitmist, aga mitte keegi ei saa teise enesekindlust täielikult välja juurida. Enesekindlus ei ole seotud meie välimuse, kehakaalu või rinnaümbermõõduga, see on meie seesmine säde, mis vajab vaid hingesoojust, et lõkkele puhkeda ja mõnikord vajavad naised selleks meeste abi. Kui sa ootad siit soovitusi, millise tegevuskava järgi toimida või milline pesukomplekt valida, et end päevapealt täiuslikuna tunda, siis seda me sulle ei paku. See tugev ja imeline naine tuleb sul enda seest üles otsida.

 

“Peeglike, peeglike seina peal, kes on kauneim kogu maal?”

Punane öösärk Frozen Blooms Red BonBon Lingerie

Millal viimati vaatasid sa ennast? Mitte selleks, et veenduda kostüümi ja kingade omavahelises sobivuses, vaid päriselt ennast - kõikide oma naerukurdude ja kumerustega, armide ja muutustega? Millal viimati sa armastasid ennast, seda unikaalset komplekti, mida maailmas on ainult üks eksemplar? Milliseid lugusid leiad sa oma silmade sügavusest, milliseid meloodiaid ja kauneid sõnu on kuulnud su kõrvad? Millal viimati hellitasid sa end, imetlesid end, tänasid oma keha kõikide nende kogemuste eest, mida oled saanud tunda? Sinu lugu on ainulaadne, sina oled ainulaadne. Kui sa identifitseerid end ainult oma puuduste järgi, varjad sa maailma eest oma tõelist palet. Selleasemel et keskenduda sellele, kuidas jõuda lähemale ideaalse modelli kuvandile, keskendu oma unikaalsusele. Kõik kuvandid on kellegi loodud, sama hästi kui kellegi teise normidesse pugeda, on sul võimalus astuda enesekindlalt uksest välja ja esitleda maailmale enda kuvandit perfektsest naisest – iseennast.

 

Õige pesu võlujõud

Iga naine teab, et õige riietus on hea enesetunde ja eduka päev alus. Eriti suurt rolli mängib see, mis on vahetult meie ihu vastas. Ühest küljest muudab pesu eriliseks fakt, et see paitab kandja keha, sh kõige erogeensemaid tsoone, teisest küljest on pesu enamasti ainus riideese, mille nägemiseks tuleb teisel osapoolel saavutada kandja usaldus. Pesuga käib alati kaasas teatud saladuslikkus ja seksikas pinge. Selleks, et naistepesu tooks esile naiseliku sära, tasub pesusahtlisse valida komplektid, milles tunned end enesekindlalt. Kui see tundub keeruline, siis leia pesu, milles tunned end iseendana – tulemus on sama. Oled sa muinasjutulisest armastusest unistav romantik või kiskjalik femme fatale? Millist lugu jutustab sinu lemmik pesukomplekt? Kes oled sa sügaval sisimas, kui eemaldad meigi ja riided ning seisad alasti peegli ette koos kõikide oma hirmude ja rõõmudega, enesekindluse ja häbelikkusega, täiesti haavatavana?

 

Kui näed peeglist puudusi, mida tahad ja saad muuta, siis muuda; kui ei saa, siis õpi armastama ja olema tänulik elukogemuse eest, mida need kajastavad. Kui mõni kehaosa põhjustab rahulolematust, püüa seda oma mõtteis muuta, valides esimese positiivse omadussõna, mis sulle meenub ja korrates seda nii kaua, kui jaksad. Tihti piisab ühest märkusest täiesti võõra inimese suust selleks, et me hakkaks endasse halvasti suhtuma, samas ei taheta uskuda, et kui ise midagi piisavalt kaua öelda, siis kinnistub see samamoodi. Aga see on tõsi, mida kauem ja järjekindlamalt sa end imetled, seda kaunimaks muutub maailm sinu sees ja sinu ümber.

 

Kingitus kaunile naisele

Naistepäeval, mil toimub suur naisenergia pühitsemine, tee nimekiri kõikidest omadustest, mis muudavad sind eriliseks, piilu igasse rakku ja hingesoppi, kuni leiad piisavalt ilu, et endasse armuda. Kingi endale midagi erilist, mis teeks komplimendi sinu unikaalsele ilule. Teil, mehed, soovitame naistepesu valikul samuti lähtuda sellest, milliseid unikaalseid omadusi kingisaaja juures hindate ning kingituse üleandmisel ärge unustage oma mõtted komplimentidena edasi anda. Naise ilu esile toov seksikas pesu koos komplimentidega peidab endas sügavamat väärtust, kui silmale nähtav.

 

Armuge, armastage, võluge, hellitage, jagage soojust ja sütitage naiste enesekindlust. Pole midagi võimsamat ja kaunimat, kui naine, kes on õide puhkenud ja elab oma naiselikus väes.

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication