Klientide pesulemmikud aastal 2023

Järjekordne väljakutseid täis aasta hakkab lõpule jõudma ning sädeleva aastavahetuse ootuses on paras aeg teha kokkuvõtteid. Loodetavasti on möödunud 365 päeva pakkunud Sulle muu seas palju vallatlemist, enese poputamist ja muidugi ilu, mis moodustab iga kaunitari jaoks olulise tüki tervikust.


BonBonil on olnud suur rõõm olla abiks kingituste leidmisel nii endale kui ka oma kallitele naistele, emadele, sõbrannadele. Tore on tõdeda, et sel aastal pakiti BonBoni kinkekarpi pea 500 imelist kingitust! Kinkekaartidega kostitati õnnelikke šoppajaid lausa 600 korral. Kõige populaarsemateks toodeteks osutusid tugikaartega rinnahoidjad, stringid ja püksikud, mida osteti igaühte üle 3000 eksemplari! Neile järgnevad tangad ja push-up rinnahoidjad, mida läks ostukorvi üle 2000 korra.


Järgnevalt toome välja BonBon Lingerie selle aasta kõige säravamad kollektsioonid, mis on püüdnud nii naiste kui meeste pilke. Meie klientide lemmikud on inspiratsiooniks, juhul kui Sul on veel aastavahetuse outfiti alt üks seksikas pesukomplekt puudu!

 

Coco Heart – kõige populaarsem House kollektsioon

BonBon Lingerie House kollektsiooni vaieldamatuks lemmikuks on osutunud Coco Heart – pesu, mis on müünud kokku suurepärased 1564 toodet! Kristallkülmades toonides kollektsioon on niivõrd kaunis ja naiselik, et sulatab ka kõige jäisemad südamed. Coco Heart oli 2022/23 sügishooaja bestseller, mistõttu tõime selle müüki tagasi juulis 2023.

Kseniia (paremal) kannab võluvat Coco Heart kolmnurk-rinnahoidjat koos avatud püksikutega ning Kätlinil (vasakul) on seljas võrratu tugikaartega rinnahoidja ja klassikalised püksikud

 

Coco Heart kolmnurk-rinnahoidja on jõudnud tänavu 67 kaunitari buduaari. Selle menuka rinnahoidja märksõnadeks võiks olla ülim lihtsus ja mugavus, mis omakorda on muutnud selle väga praktiliseks meie pesuarmastajate igapäeva riietuse all. Teisest küljest võib kolmnurk-rinnahoidja pakkuda ka väga pidulikku ja/või vallatut meeleolu ja seda eriti siis, kui lisad alla seksikad nibukatted ning ulakad avatud püksikud, mida on müüdud kokku 84 tk.

Coco Heart tugikaartega rinnahoidja on olnud populaarne valik neile, kes armastavad kanda sügavat dekolteed – neid kaunitare oli tänavu 116! Rinnahoidja on ühtlasi ka balkonett-lõikega, mis annab seksikat ümarust. Lisa veel juurde Coco Heart tangad (müüdud 216 tk) ning saad kokku võrratu komplekti aastavahetuseks!

 

Marlen kannab luksuslikku Coco Heart avatud bodi

 

Coco Heart avatud bodi kaunistav luksuslik pits ning seksikad criss-cross paelad tõstavad esile  dekolteed ja lisavad mängulisust. Bodi on pälvinud palju tähelepanu ning jõudnud 80 kliendi buduaari. Sobib vabalt ka näiteks lihtsalt pintsaku all kandmiseks pükste või seelikuga.


Kogu kollektsioon sobib imeliselt ühe eneseteadliku naise buduaari ning on ideaalne valik aastavahetuse pidustusteks sulatama Sinu (ja kallima) südant. Ihaldatud kollektsioon on nüüd e-poes saadaval -30% allahindlusega!

 

Pamela – kõige populaarsem buduaari kollektsioon

Buduaari kategooria on võitnud erootiline Pamela kollektsioon, mis köidab pilke oma silmapaistva värvigamma ja õrna pitsiga. Kollektsioon kujutab isegi mõne jaoks igapäevast halli tooni luksulikult rikka ja elegantsena. Kokku on müüdud 1179 Pamela toodet!

 

Kätlin kannab elegantset Pamela avatud rinnahoidjat koos seksikate stringidega

 

Palavalt armastatud Pamela kollektsioon on saadaval kahes värvis – elegantne tuhkhall ja kuninglik sügavsinine. Avatud rinnahoidjat kannavad täna 311 kaunitari! Rinnahoidja väljakutsuv disain ja stringide napp lõige sobivad hästi ühe ulaka ja mängulise naise buduaari. Pamela stringe on tänaseks ostetud 126 tk! Keskmisest vallatumad kliendid eelistavad hoopis avatud stringe, mida on müüdud 119 tk.

Kui Sinul on just midagi sellist veel pesusahtlist puudu, siis veel on aega ennast viimast korda enne aastavahetust ühe sellise eksootilise pesukomplektiga poputada. BonBon Lingerie e-pood pakub kollektsioonile praegu ka magusat -30% soodustust!

 

Harmony – kõige populaarsem uustulija

BonBon Lingerie aasta uustulija on ihaldusväärne Harmony kollektsioon, mis pakub taaskord tõelist ajatut ja naiselikku elegantsi. See on sügis-talvine pärl, mis muudkui võidab südameid. Poest on koju viidud juba 184 toodet.

 

Anastasija kannab push-up rinnahoidjat ja püksikuid

 

Harmony kollektsioon on lühikese aja jooksul lummanud kliente oma veetluse ja igapäevase mugavusega. 25 eksemplari müünud Harmony push-up rinnahoidja toetab rinda ka külgedelt ning koos klassikaliste püksikutega lisab ilu ja mugavust Sinu igapäeva, või miks mitte ka näiteks aastavahetuse pidustustele. Püksikuid on tänavu müüdud 44 tk.

 

Kreetel on seljas tugikaartega rinnahoidja ja püksikud

 

Lopsakama rinnakorviga naised on avastanud enda jaoks Harmony tugikaartega rinnahoidja, mida on müüdud 40 tk, ning mis pakub lisaks silmailule ka parimat toetust rinnale. Rinnahoidjaid soetatakse tihti koos sensuaalsete tangadega(müüdud 34 tk), mis annavad komplektile viimase lihvi.

 

Tiger Dreams – kõige populaarsem suvekollektsioon ja 2023 aasta parim sooritaja

Suvekollektsioonide ja üleüldise pesulemmiku tiitli on välja teeninud müstiline ja temperamentne Tiger Dreams. Üks mis kindel on see, et musta värvi minimalistlik pesu mõjub alati seksikalt. Tiger Dreams kollektsioon on müünud kokku 1905 toodet!

Merilin kannab maagilist kolmnurk-rinnahoidjat ja stringe

 

Väga populaarseks valikuks on osutunud taaskord ülimugav ja pehme kolmnurk-rinnahoidja koos seksikate stringidega. Magus komplekt, mis on leidnud tee paljude BonBoni klientide buduaari - rinnahoidjat on ostetud pea 280 ning stringe 188 tk.

 

Viktoria seljas on võrgutav tugikaartega rinnahoidja ja püksikud

 

Meie pesusõbrad armastavad eelkõige ajatuid ja elegantseid mudeleid, mistõttu on Tiger Dreams kollektsiooni üheks top-komplektiks karismaatiline tugikaartega rinnahoidja koos mugavate, ent naiselike püksikute või tangadega. Tõeline ajatu klassika Sinu buduaaris. Tugikaartega rinnahoidjat on ostetud muljetavaldavad 341, püksikuid 263 ja tangasid 378 tk!

Tiger Dreams kollektsioon on lühikese ajaga ennast tõestanud ning leidnud tee otse klientide südamesse, mis teeb sellest edukaima sooritaja aastal 2023. Selle puhul kingib BonBon Lingerie aastavahetuse eel kogu kollektsioonilt -30% allahindlust!

 

 Kolmnurk-rinnahoidja seksikate stringide ja sukahoidjaga

 

BonBon loodab, et möödunud aasta kohtles Sind hellalt. Ja isegi kui on olnud keskmisest rohkem väljakutseid, oled loodetavasti suutnud säilitada endas rahu ja naiselikkuse. Meie, naiste jaoks, pole kindlasti saladus, et vahest annab jõudu juurde just ilu..


Särtsakat aastavahetust & soovide täitumist!


Sinu BonBon

LEAVE A COMMENT

All comments will be reviewed before publication