KUIDAS VALIDA PESU VASTAVALT KEHATÜÜBILE?

Kas Sina tead, oled Sa pirn või õun ning kuidas see teadmine Sind ideaalse pesuni juhatab?

 

Täiusliku pesukomplektiga kohtumine võib sarnaneda armastusele esimesest silmapilgust. See on mingi müstiline äratundmine, mis paneb kaks objekti omavahel tõmbuma. Ühest küljest pole sel mõistusega mingit pistmist, teisest küljest on Su teadvuses teatud parameetrid, mille alusel valik toimub. 

 

Ammustest aegadest on mehed ihaldanud naisi, kelle kehakumerused on sümboliseerinud viljakust ja võimekust lapsi kanda ning sünnitada. Tänapäeva Euroopas ei pea väljavalituks osutumise eesmärgil oma kehatüübi pärast õnneks enam muretsema. Küll aga on kasulik teada, kas Su kehatüüp on pirn, õun, ristkülik, tagurpidi kolmnurk või liivakell. Üks kehatüüp ei ole parem kui teine, aga igal neist on oma unikaalsed omadused. Kehatüübi järgi pesu valides võid kindel olla, et Sinust saab Sinu enda kõige kütkestavam versioon. Selleks pead aga esmalt endaga tuttavaks saama. Kes oled Sina?

 

Tagurpidi kolmnurk 

 

 • Õlad on laiemad kui puusad
 • Volüümikas büst
 • Kitsas piht
 • Väikesed tuharad
 • Peenikesed jalad
 • Kuulsustest: Cameron Diaz, Demi Moore, Angelina Jolie, Jennifer Garner

 

Sinu võlusid võimendab pesu, mis loob tasakaalu laiema ülemise osa ja kitsama alumise osa vahel. Toppide ja bodide puhul eelista V-kaelust. Rinnahoidja valimisel jälgi, et see pakuks piisavat tuge ning rind oleks loomulikul kõrgusel, nii koondub tähelepanu Sinu kaunile peenikesele pihale. Samal põhjusel eelista klassikalisi püksikuid või tangasid ning väldi kõrge pihaosaga mudeleid. 

 

Soovitused

Kõikide eelduste kohaselt armud sa VeraCecilyFoxy Ladies Pamela ja Infinity kollektsioonidesse. Ja eriti just nende kolleksioonide tugikaartega rinnahoidjatesse.

Vera bodi ja Mara sukahoidja äratavad Sinus tõelise femme fatale.

Sinu keha tänab Sind, kui valid Ayame tangad või Angelina püksikud. 

Sinu parimatest parimad valikud on Mara ja Vera rinnahoidja topp

 

Ristkülik 

 • Keskkoht, puusad ja õlad ühtmoodi kitsad
 • Sportlik
 • Sale
 • Kuulsustest: Nicole Kidman, Kate Hudson, Keira Knightley, Gwyneth Paltrow

 

Sinu salarelvaks on pesu, mis loob kurve ja kutsub silmitsema erinevaid kehaosi. Kehavõlude esile toomiseks sobivad kõik silmapaistvate detailidega esemed, eriti aga rinnahoidjad, millel on eriliselt kaunistatud õlapaelad või meelierutav värvikombinatsioon. Kindlasti võiksid Sinu pesusahtlis olla ka sukahoidjad, mis loovad kauni vöökoha ja rõhutavad kurve. 

 

Soovitused

Põnevad kollektsioonid, mis on justkui Sinu jaoks loodud, on EleanorPenelope FlirtRed Flame, Desire, Foxy Ladies PamelaL. A. Girl ja Frozen Blooms.

Rinnahoidjatest sobivad Sulle kõik rinnapartiid rõhutavad rinnahoidjad nagu Push-Upbalconette ja kolmnurkPenelope kolmnurkne rinnahoidja muudab Sinu rinnad visuaalselt volüümikamaks. Frozen Blooms Push-Up rinnahoidja võlub värvi ja satsiliste paeltega.

Püksikutest lisavad Sinu kehale kurvikust kõige paremini kõrge värvliga püksikud, nt. Eleanor.

Sukahoidjad (MaraRed Flame) annavad Sulle silmapilkselt elegantset seksikust.

 

Õun

 • Volüümikas büst 
 • Ümaram piht
 • Kitsad puusad
 • Peenikesed jalad
 • Kuulsustest: Rebel Wilson, Dame Judi Dench, Queen Latifah, Melissa McCarthy

 

Sinu naturaalselt kurvikat keha kaunistab kõige paremini selline pesu, mis jätab mulje pikemast kehast balansseerimaks omavahel puusade ja rindade suurust. Selle tulemuse saavutad kõige paremini V-kaelusega toppide- ja bodidega, ning A-kujulise seeliku või alt laienevate pükstega. Tugikaarega rinnahoidjad tagavad hea toetuse, mis on eriti vajalik suuremale rinnale. Pitsilised ja läbipaistvad rinnahoidjad jätavad välimuse õrnaks ja loomulikuks. 

 

Soovitused

BonBon’i kollektsioonidest mõjuvad Sinu kehal hüpnotiseerivalt Silver MistVeraRed FlameFrozen Blooms.

Suuremale büstile on rinnahoidjatest parim valik Full Cup ja Balconette. Tõeliselt hästi toetava ja luksusliku tugikaartega rinnahoidja leiad Ramona või Eleanor kollektsioonidest. Vera Tugikaartega rinnahoidja pakub Sulle lisaks toele ka õrnust ja salapära.

Kaunist rinnahoidjat sobivad täiustama ükskõik millised tangad, kuid Angelina ja Vera olgu Sul kindlasti olemas!

Vältima peaks Push-Up või pehmendustega rinnahoidjaid, samuti õlapaelteta mudeleid - kõike, mis suurt rinda veelgi suuremaks teeb. Ka kõrge pihaga püksikud muudavad puusad visuaalselt veel kitsamaks. 

 

Pirn  

 

 • Väike või ka suur büst
 • Sale piht
 • Puusad on laiemad kui õlad
 • Ümarad tuharad
 • Kuulsustest: Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt, Kristen Davis, Christina Aguilera

 

Sinu keha muudab eriti kütkestavaks pesu, mis püüab tähelepanu üleval pool ning ei rõhutaks puusi. Kaval moodus selleks on valida silmatorkavate detailidega rinnahoidja. Samuti võid lisada keha ülaosasse volüümi satsidega. Sinu valikuks võiksid olla kõrge pihaga püksikud ja pehmed Push-Up rinnahoidjad ning büstile tähelepanu tõmbavad öösärgid

Kui Sul juhtub siiski olema lopsakam rind, siis on tähtis, et rinnahoidja toetaks Su rinda, on õiges suuruses ning ei ole suurendava efektiga. 

 


Soovitused 

Sinu büst saab teenitud tähelepanu Foxy Ladies ja Angelina Push-Up rinnahoidjatega; Foxy Ladies Pamela tugikaartega rinnahoidjaga ja Infinity pehme rinnahoidjaga

Sinu kehavõlud tulevad kohe esile Ayame Push-Up’ikõrge pihaga püksikute ja bodiga.

Öist kirge kannustab Cecily öösärk

Ahvatlus, millele ei suuda vastu panna, peidab end Red FlamePenelope Flirt ja Vera buduaar kollektsioonides. Ära unusta ka Angelina silikooniga musti sukki, mis Sinu alakeha visuaalselt väiksemaks muudavad.

 

Sihvakas liivakell

 

 • Riided ülalpool ja allpool vöökohta on samas suuruses
 • Selgelt eristuv büst
 • Selgelt eristuv talje
 • Kaunid, volüümikad tuharad
 • Kurvikad puusad
 • Kuulsustest: Rihanna, Fergie, Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence

 

Sul on väga naiselik kehatüüp, mille riietamisel puuduvad karmid reeglid. Sinu kauni figuuri rõhutamiseks sobivad kõik kehakontuure järgivad pesuesemed, eriti hästi aga bodid. Püksikute puhul võiksid vältida madalat lõiget, muu sobib Sulle kui valatult. Väiksema büsti korral sobivad Sulle kõige paremini Full-CupPush-Up ja Balconette-tüüpi rinnahoidjad. Suurema büsti korral väldi Push-Up’i efektiga rinnahoidjaid. 

 

Soovitused

Sinu rinnad näevad välja imelised Pamela ja Cecily tugikaartega rinnahoidjates ja Angelina Push-Up rinnahoidjas. Kehastu Pin-Up-tüdrukuks Ayame Push-Up’i ja kõrge pihaga püksikutega!

Sinu lemmik-öökleidi tiitli saavutab lendlevate volangidega sensuaalne Mara.

Kallima võrgutamisel aitab Sind Desire kollektsioon.

 

Kurvikas liivakell 

 

 • Volüümika rinna tõttu kannad ülalpool suuremat suurusnumbrit kui pükste osas
 • Peenike piht
 • Ümarad tuharad
 • Ümarad puusad
 • Kuulsustest: Beyonce, Christina Hendricks, Catherine Zeta Jones, Marilyn Monroe

 

Sinu ihaldusväärset keha kaunistab veelgi pesu, mis toob esile Sinu kauni talje. Tähtis on, et rinnahoidja oleks hästi toetav. Sulle sobib imeliselt kehakontuure järgiv pesu, kuid väldi volange ja satse kehakumeruste juures (tuharad, puusad, rind). Pika ülakeha puhul võid märgata, et bodid ei paku Sulle sellist mugavust, mida sooviksid. 

 

Soovitused

Sinu jaoks on parimad valikud VeraEleanor, Ramona ja Cecily tugikaartega rinnahoidjad. Mugavust, tuge ja enesekindlust pakuvad MaraFrozen Blooms ja Vera rinnahoidja-topp ning Cecily T-särk rinnahoidja

Võrgutava meeleolu loomisel tuleb appi Mara sukahoidja

Kollektsioonid, mille lummusest on raske pääseda: AngelinaDesire

 

Leia see õige! 

Ainult enda keha aktsepteerides avad uksed kohtumiseks unistuste pesuga, mis oleks justkui saatuse poolt Sulle määratud.Täiuslik pesu pakub nii füüsilist, emotsionaalset kui esteetilist rahuldust. Selle pehmus ja perfektne sobivus, kvaliteetsed kangad ja armastusest juhitud loomeprotsess on kandja nahal tuntavad. Selline pesu muudab naise enesekindlaks ja loob hea enesetunde, mida on soov kogeda veel ja veel. Nii on olemas kõik vajalik, et just sellest kohtumisest võiks lõkkele lüüa ka armastus. 

 

Tule vali enda kehatüübilele kõige sobivam pesu BonBon Lingerie esindussalongidest, oma lemmik edasimüüja juurest või mugavast e-poest

 

Pea ka meeles, et magamistoas sobib Sulle absoluutselt igat tüüpi BonBon’i pesu olenemata Sinu kehatüübist ;)

JÄTA KOMMENTAAR

Kõik kommentaarid läbivad enne avaldamist ülevaatuse